Ödül Alacak Yakında!

Kasımpaşa maçında sahaya girerek Fernandes'e saldıran taraftar, Beşiktaş maçlarına girmeye devam ediyor.

FUTBOL 26.08.2014, 12:36
Ödül Alacak Yakında!

Türk futbolu sahaya atılan yabancı maddeleri nasıl önleyeceğini düşünürken, sahaya bizzat kendisi girip futbolcuya saldıran taraftar elini kolunu sallayarak statlarda gezmeye devam ediyor.

Beşiktaş'ın geçen sezon oynadığı Kasımpaşa maçında sahaya giren ve Manuel Fernandes'e saldıran Bekitaş taraftarı İngiltere'ye, Arsenal-Beşiktaş maçına gidiyor. Sosyal medyadan maç biletinin fotoğrafını paylaşan taraftara gelen yorumlar ise, 'sahaya girmesi' ve 'onunla gurur duydukları' yönünde oldu.

Benzer davranışlarda bulunan, sahaya giren veya oyunun akışına müdahalede bulunan taraftarlar Avrupa, ömür boyu statlardan men cezaları alıyor.

Ceza şöyle dursun, ödül alacak yakında

Loading...
Yorumlar (7)
hakan güzgülleri 6 yıl önce
ne güzel işte bilet numarasını paylaşmış. arsenal kulübüne veya uefaya bir telefona bakar. ama nerde bizim kulüpte o vizyon.
black eagle @ black see 6 yıl önce
Aboooo Arsenal-Beşiktaş maçının biletleri kağıt... Plastik falan değil, Fossolig kartı neyim de yok... Bu ingilizler çağın çok gerisinde kalmış canııım. Teknolojileri bile yok...:) (TFF'ye ders olmalı)
carşı dadaş 6 yıl önce
helal olsun adama bos konusmak degıl adam maca gıdıyor
kdr 6 yıl önce
bu adam beşiktaş düşmanı bence yada bu adamı birileri maşa olarak kullanıyor.ben olsam dikkat edin derim arsenala sonra kafam ağrımaması için
çağlar 6 yıl önce
sahaya tekrar gireceğini söylemiş öyle bir şey olsun avrupadan attarlar bizi bir futbolcuya saldırırsa önlem alınmalı
Can 6 yıl önce
Adamın adı belli oturacağı yer belli. Beşiktaş'ımıza zarar gelmemesi için şikayet mektubu yazıp gönderdim Arsenal'in müşteri hizmetine umarım gerekli yere ulaşır bir şeyler yaparlar.
grkan 6 yıl önce
bu hıyar yüzünden en önemli futbolcumuzu kaybettik, düşünün takıma küsmeden önceki fernandes demba ba ile oynasa , sağ bektede hilberti tutabilseydik bugün o arsenali geçebilirdik, ama şimdi fark yemeyelim diye dua etmek durumundayız