O da gitti gidiyor

Beşiktaş'ta Ersan Gülüm ve Demba Ba'nın ardından bir ayrılık daha ufukta görüldü.

O da gitti gidiyor

Beşiktaş'ta Ersan Gülüm ve Demba Ba'nın ardından bir ayrılık daha ufukta görüldü. Siyah beyazlıların 21 yaşındaki stoperi Atınç Nukan, Almanya yolcusu. Beşiktaş, Red Bull Leipzig ile 5 milyon euro'su peşin, 1 milyon euro'su daha sonra ödenmesi koşulu ile Atınç Nukan'ın transferi konusunda mutabakata vardı. Şenol Güneş'in kadroda kalmasını istediği Atınç, gelen teklifi geri çevirirse, Beşiktaş formasını giymeye devam edecek.

FOTOMAÇ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kartal4ever
Kartal4ever - 4 yıl Önce

Bu haber yalanin daniskasi,almanyada bile böyle bir haberden bahsedilmiyor,Leipzig takiminin bir oyuncu için 5-6 milyon euro verecek gücü yok.

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

aklıma değişik şeyler geliyor ama sanırım uefa bu siteleri izlemiyordur.yönetim uefa bütçe kontrolünü aşmak için demba ba,ersan dahil bazı futbolcuları şişirilmiş rakamlara sattığını yayıyor piyasaya,paraların karşılığı da açıktan geliyor olmalı.yoksa bunların hiçbiri para etmez.

ÇARŞI
ÇARŞI - 4 yıl Önce

SATMAYIN ŞU ADAMI YAA SATMAYIN...

Has Kartal
Has Kartal - 4 yıl Önce

bu sene beşiktaşın satış pazarlama departmanı iyi çalışıyor ama profesyonel olmayan yapı altında sırıtıyor yarısı peşin geri kalanı taksitle 30 yaşındaki demba ba yı satalım hatta 10 u peşin söylenildiğine göre ersanın seviyesi beşiktaş değil anadolu kulüpleri 5 milyon iyi para ok dir.atınç kardeşimiz 21 yaşında boyuna göre çevik refleksleri gelişiyor fiziği gözle görülür bir şekilde gelişti ersanı alabilirsiniz demba bayı alabilirsiniz almanyadan ingiltereden ispanyadan belçikadan 21 yaşında gelecek vaad eden bu özelliklere sahip bir oyuncuyu alabilirmisiniz satarlarmı size ancak kiralarlar bu hataya düşmeyin atınç necip değil necip beşiktaşın ancak paf takımında oynar eminim şenol hocada bu gerçekleri görüyordur ersan ve demba ba dan gelecek rakam beşiktaşın elini güçlendirir.

Has Kartal
Has Kartal - 4 yıl Önce

Beşiktaşın kamp dönemi başlıyor oyunculara teklifler gelmeye devam ediyor sayın başkan her oyuncu satılabilir diyor katılmıyorum satılabilecek oyuncularımız var evet satılamayacak oyuncularımız var evet çarşamba gününden itibaren satılamayacak oyuncularımızın aklı kampta olmalı geçmiş dönemlerde bunu yaşadık medya ya yazılacak haber lazım bunun önüne geçin beşiktaş kulübü her dönem medya malzemesi oluyor bu durumdan en çok futbolcular etkileniyor akılları tamamiyle beşiktaşta olmalı şenol hoca ve yönetim bu konuya dikkat etmelidir ve özen göstermelidir.

Yalan Dolan
Yalan Dolan - 4 yıl Önce

Mafyayla tehdit olayı bunlar kara para aklattırıyorlar.Yoksa bu çapsızlara kim niye talip olsun kendi tarafarımız bile beğenmiyor

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Atinc Nukana sadece bir degil bircok Alman kulübünün talip oldugu Dogru.. Ayrica Atinc potansiyeli olan bir futbolcu..

sermet
sermet - 4 yıl Önce

Atınç,uzun yıllar Beşiktaşın stoper mevkiini dolduracak hem genç hemde yetenekli bir futbolcu.Satmayın şu genci.