Nouma kefil oldu: "Onu alın"

Beşiktaş'ın efsanevi yıldızı Pascal Nouma, başkan Orman'a Balotelli için "Yeter ki gelsin, ben onun yaşam koçu olurum" mesajını gönderdi

FUTBOL 19.07.2015, 02:19
5211
Nouma kefil oldu:

'ın Mario  ile ilgilenmesi, siyah-beyazlıların efsane oyuncusu Pascal Nouma'yı da harekete geçirdi. Fransız oyuncu bizzat yönetimden tanıdığı isimler aracılığıyla Başkan Fikret Orman'a ulaşarak, Balotelli'nin alınması durumunda kendisine İstanbul'u tanıtmak ve yardımcı olma konusunda söz verdi. Nouma, dışarıdan çok sorunlu bir insan olarak görünse de Balotelli'nin, Beşiktaş taraftarının kendisinden sonra aradığı isim olduğunu söyledi. Pascal'ın Orman'a, "Mario gelsin ben de kendisineyaşam koçu olurum. Tek bir olay bile çıkarmaz. Yeter ki gelsin" mesajı gönderdiği bildirildi.

BALOTELLİ'YE SERVET

Demba Ba'nın yerine düşünülen Mario Gomez içinFloransa'daki görüşmelerini tamamlayan ve oyuncu ileFiorentina'ya gerekli teklifleri resmi yazılı olarak bırakan yönetici Erdal Torunoğulları, ardından İngiltere'ye uçtu. Torunoğulları'nın, Ada'da 'lu yöneticilerle bir araya gelerek Balotelli'nin durumunu masaya yatıracağı bildirildi. Beşiktaş'ın, Balotelli için kesenin ağzını açacağı iddia edildi. Liverpool'la oyuncunun bonservis bedeli için 4 milyon euro'dan pazarlıklara başlanacağı, rakamın 8 milyon euro'ya kadar çıkacağı öğrenildi. 

28 MAÇTA 4 GOL ATTI 
24 yaşında ve 1.89 boyundaki İtalyan forvet Balotelli için de yılda 4 milyon euro'dan 4 yıllık bir teklifin, ilk etapta yönetimin kafasında olan rakam olduğu bildirildi. Balotelli, geçen sezon Liverpool'da 28 resmi maçta 4 gol attı.

Yorumlar (5)
Hasan 6 yıl önce
Balotelli ye cok iyi yardimci olur Nouma. Gece hayati,icki,kumar,her turlu zararli ortami saglanir artik!
hayrullah biçer 6 yıl önce
gol atacak forvet lazım bize
grkan 6 yıl önce
bunlar gündeme gelmek için söylenen sözler noumada ekmeğini burdan cıkarıyor yoksa hiç bir oyuncuya dışarıdan müdahele edilmesine izin verilmez
Yemezler 6 yıl önce
Bu yönetim ve 2 yıldız forvet, hayal kurun da, fazla uçmayın.
taktikçi 6 yıl önce
DUJE COP alınmalı..ön libero da Jamaika milli takımından olmalı.ileri geri müthiş pres ve koştular.gökhan ve sezer affedilmeli ikisine de ihtiyaç var.