Niye Sadece Beşiktaşa

Torku Konyaspor-Beşiktaş maçında 83. dakikadaki penaltı atışı öncesinde hakem Halis Özkahya'nın ceza sahasını ihlal yaptığı gerekçesiyle oyundan attığı Atiba'nın pozisyonunda ilginç bir ayrıntı var.

FUTBOL 28.12.2014, 21:48
Niye Sadece Beşiktaşa

Torku Konyaspor-Beşiktaş maçında 83. dakikadaki penaltı atışı öncesinde hakem Halis Özkahya'nın ceza sahasını ihlal yaptığı gerekçesiyle oyundan attığı Atiba'nın pozisyonunda ilginç bir ayrıntı var. 

Torku Konyaspor'un 83. dakikadaki penaltı atışı öncesinde Atiba Hutchinson dışında Halis Özkahya'nın hemen arkasındaki Torku Konyasporlu futbolcuyla birlikte yine diğer taraftaki Beşiktaşlı futbolcunun da ayakları çizgi üstündeydi. Hal böyle olunca Beşiktaşlı bazı taraftarlar Atiba'nın sarı kartı olduğu için Halis Özkahya'nın ısrarla onu uyardığını düşünüyor. Öte yandan bazı Beşiktaşlı taraftarlar da Kanadalı futbolcunun gereksiz bir kart gördüğünü ve her ne olursa olsun hakemin uyarasını dinlemesi gerektini söyledi. 

Yorumlar (13)
Hakan 4 yıl önce
gsli yavşak hakemlerin gs maçından önce bizim maçımızı yönetiyor olması şikenin ağbabasıdır. Bu yavşağın futbolu bırakması lazım.
Qartalejma 4 yıl önce
bu hakemden bıktık artık kendisi için hakemliği bırakmak en iyi seçim olur.atibaya da uyarı şart fener maçından önce gökhan gs maçından önce atiba buna sorumsuzluk denir hakem allah'tan atmak için sebeb arıyor
Fatih 4 yıl önce
halen atibayı eleştirenler var lan Qartalejma denen şahıs atibayı eleştireceğin kadar hocayı eleştir ismail kart gördü kırmızı görmesin diye çıkarıp mottayı aldı atibada sarı gördü atibayıda çıkarabilirdi neden çıkarmadı uyarı uyarı ama hocayada uyarı lazım sarı kartı olan kim varsa çıkarması lazım
GECE KARTALI 4 yıl önce
YILLARDIR BEŞİKTAŞA YAPILANLARIN ARKASINDAKİ GÜÇ KİM.TETİKÇİ HAKEMLER KİNDEN EMİR ALIYOR.ADAMLARIN KORKUSU YOK.GENERALLERİN,POLİSLERİN BİLE HAKSIZ BİR ŞEKİLDE TUTUKLANDIĞI BU ÜLEKEDE HAKEMLER NEDEN KORUNUYOR.NE ZAMAN UYANACAĞIZ...KAHYA DENEN BU ... KİŞİ İNŞALLAH YILLARDIR BEŞİKTAŞA YAPTIKLARININ KARŞILIĞI KAT BE KAT SENDEN ÇIKSIN İNŞALLAH.
asikartal 4 yıl önce
fatih senin geldiğin o karanlık derin deliğin içine sel baskını olsun inşallah....
durukan 4 yıl önce
ilginç olan suku ilkler hep besiktasa uygulaniyor daha evvel neden bu sekilde davranan futbolculara ikaz edilmezde besiktas maçinda edilir akil alacak bi sey degil ayrica hakemin gozu onunde konyali oyuncuda cizgiyi çigniyor at gozluguyla bakan bi hakem allahindan bulsun haa atibaya gelince yunan maçindada gereksiz kart gormustu bence cezasini almali
ersen başaran 4 yıl önce
temin farklı bir spor sitesinde fıfanın penaltı kurallarına bakım atibanın pozisyonunda hakemin uyarması yanlış izlenecek yol şöyle anlatılıyor hakem atışın kullanılmasına izin verir gol olursa sorun yok gol olmassa tekrarlanırmış yani sarı kart aptalca fıfa kararlarına göre atıbanın kırmızı kartı iptal olabilirmiş
Venhar Osmani 4 yıl önce
hee hee Sr. Fatih, hep Bilicin sucu, hatta Atibayi cikartip kendisi oyuna girmesiydi, ondan sonra 50 metreden bir gol atip, ondan sonra takla atarak gol sevinci yasarken, bir gol daha atmis olmasiydi. Hep su Bilicin futboldan anlamamasindan dolayi, hala Liderlikte surunuyoruz!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın