Nikah yenilemeye yanaşmıyorlar

İç transferde dört, dış transferdeyse bir futbolcuyla el sıkışan Beşiktaş, Atiba ve Mustafa’yı ikna edemiyor. Kanadalı 3 yıllık sözleşmede, Pektemek 1.7 milyon Euro’da diretiyor.

FUTBOL 17.01.2015, 23:51
3820
Nikah yenilemeye yanaşmıyorlar

İç transferde Veli Kavlak, Ersan Gülüm, Cenk Gönen ve Atınç’la dış transferdeyse Milosevic ile sözleşme imzalayan Beşiktaş, Pektemek ile Atiba’yı henüz ikna edemedi. İki oyuncunun istediği rakamları yüksek bulan yönetim sözleşme yenilemek için acele etmeyecek. Yönetim iki oyuncudan da kulübün şartlarını kabul etmelerini bekliyor. Atiba ile ücretin dışında sözleşme süresinde de sıkıntı yaşayan yönetim, Kanadalı’nın 3 yıllık kontrat isteğini reddedip 1 yıllık imza atmaya razı olmasını istiyor.

MUSTAFA PEKTEMEK iLE KRiZ KAPIDA

Mustafa Pektemek ile ise ürcet konusunda uzlaşma sağlanamıyor. Cenk Tosun’un aldığı 1.7 milyon Euro’yu emsal göstererek lira olarak aldığı ücretine Euro üzerinden iyi bir zam isteyen Pektemek ile henüz anlaşma zemini oluşturulamadı. Yıllık 1.2 milyon Euro önerilen Pektemek’e de taviz verilmeyecek. Atiba iki sezonda istikrar abidesi olurken 2011’den beri kadroda olan Pektemek ise uzun süreli sakatlıklardan ötürü 50’den fazla maç kaçırdı, 4 yılda 16 gole imza koydu.
Yorumlar (29)
kartal 6 yıl önce
atibaya 2 yıllık pektemeke gelince sözlesme uzatmaya gerek yok çünkü cenk tosun var zaten turk yabancı kontenjanıda kalktı pektemeke verılecek butce ıle yabancı oyuncu alınır ustelık pektemek gıbı 4 yılda 16 gol atmaz
Black-KARTAL 6 yıl önce
4 yilda 16 gol atmis yani yilda 4 gol atan bir adama 1 milyon bile haram dir
tekin 6 yıl önce
burada herkes ormanı sevmediğimi bilir,ama şu mustafa odunuyla sözleşme yenilemezse,söz bidaha aleyhinde yazmıycam:)
ozkan 6 yıl önce
Gerçeklik payi nedir onu öğrenmek lazim.eğer ddoğruysa bjk te böyle adamlar lazim değil.
fthspkn 6 yıl önce
verilen fazla paraları hep yazdım.pektemek tipi güçsüz forvet yada oyuncular sezonda hep yarı yarıya oynar.ve 4 sezonda 16 istatistiğine rağmen sözleşme yenilemek ihanettir.tekme kafa koydu-sakatlandı-yürekli eyvallah güzelde oynama ve attığı istatistiği ile herşey ortada.cenk tosun a verilen para da çok yüksek zaten o sözleşme ile hepsinin şartları değişti maalesef.atiba ya da yapılması gereken 1 sene doğrudur.
yusuf 6 yıl önce
Mustafayi sallayin ya seneye genc bir yabancı forvet alir yönetim ucuza ve daha verimli olur
bekir 6 yıl önce
abi nedir bu. atiba eğer performansına güveniyorsa 1 yıl sonra zaten aynı paraya hatta belki daha fazlasına yenilenir. yok ben 1 yıl oynarım 2 yıl yatarım diyorsa kusura bakmasın. pektemek konusunda da yönetim haklı. daha fazla veren varsa buyursun gitsin ne yapalım.
bekir 6 yıl önce
kimse ayrılmaları kesinleşirse sezon sonuna kadar yatarlar diye de düşünmesin. pektemeki bilmem belki söz almıştır ama atiba başka kulübe transfer olabilmek için mecburen oynamak zorunda.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın