Nevzat Demir yıkılıyor!

İmza töreni öncesi Nevzat Demir Tesisleri'ni gezen Güneş, zemin dışında sosyal alanların da yenilenmesini istedi. Tecrübeli hoca, “Tesislerde gördüğüm en güzel yer basın odası” dedi.

FUTBOL 12.06.2015, 13:47
3828
Nevzat Demir yıkılıyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, işe Nevzat Demir Tesisleri’nden başladı. Tecrübeli teknik adam kamp tesislerinin sadece antrenman yapılan bir yer değil, sosyal hayatın yaşandığı bir merkez haline getirilmesini istedi. Teknik ekibin kalması için Ümraniye’ye farklı bir bina yapılmasını talep eden Şenol Güneş böylece futbolcuların kendi alanlarında daha rahat hareket etmesini hedefliyor. Saha zeminlerinin yenilenmesini konusuna da önem veren Güneş altyapıyı da Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne taşımaya karar verdi. Takımın yemek yediği lokanta bölümünün fitness ve soğuk odanın yer aldığı sağlık merkezine dönüştürülmesini isteyen tecrübeli hoca futbolcuların birlikte zaman geçirmesi için de tesiste yeni sosyal alanlar yapılmasını planlıyor. 
 
"İDMANA GEREK YOK" 

Futbolcu her sene üstüne koyarak ilerlemeli. Sadece oynamak hedef olmamalı. Oynuyorsan takımı taşımayı hedeflemelisin. Oyuncu mevcut halini yeterli görüyorsa idmana gelmesine gerek yok! Yetenekli oyuncunun daha öne çıkmasını, ses getirmesini bekliyorum.

Yorumlar (13)
Asli 6 yıl önce
FB den webo,selçuk,bekir,mehmet topuz,krasic bu yıldızları aldıkmı hem FB rahatlar hem de bizim kalitemiz artar.mehmet topuz, sağ bekte iyi,bekir defansı toparlar,selçuk pas kalitemiz artar ,krasic yöreyi ikiye katlar ilerde satarız krasic ,webo golcü zaten
taci 6 yıl önce
tabi canim oyuncular serbest kalsinlar. kari falan atmak isteseler sikinti cikmasin. asdasfasgas
z. kambil 6 yıl önce
Sevgili Hocam 5 yıldız deyip övündüğümüz tesilerimizdezaman zaman benimde vurguladığım eksiklik ve yenileme-güncelleme işlerini daha ilk gün görmeniz beni şahsen çok umutlandırdı.. O tesise gzel bir havuz da yakışır sevgili hocam biraz masraf ama böyle büyümeliyiz.. O tesise hayran kalmalı oyuncular, ordan ayrılmayı metazori kalma sıkıntılarını yaşatmamalıyız onlara.. Başarılar, Saygılar..
ahmet.k 6 yıl önce
bunlar aslında iyi şeyler..özellikle altyapı olayı..ama bakıyorum zeka seviyesi düşük yorumlar var..üzücü..
Asli rumuzlu yoruma cevap 6 yıl önce
Asli, bunları ciddimi yazıyon birşeymi içtin yoksa. Ney sana böyle kafa yaptıysa bende ondan istiyorum :))))
samim 6 yıl önce
Asli dolarım boynuna kobrayi.bence sen kız değilsin.faceni ver bakim sana bişey gösterecem.
Aslı 6 yıl önce
Ömer faruk kalaycı facem aslı takma adım gel bakan kobrayi kim doluyor piçin oğlu gavat facedeyim
samim 6 yıl önce
oğlansan işim olmaz.renkliysen hiç işim olmaz.ne yarramı yiyon peki burda ibne.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın