NET CEVAP VERMEKTEN KAÇINDI

Kartal sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Scarione için Ocak'ta teklif yapacak. Anlaşma olmazsa Arjantinli sezon sonu bonservis ödenmeden alınacak.

FUTBOL 25.11.2015, 08:50 25.11.2015, 08:51
2382

 Ligde zirveye demir atan Beşiktaş bir yandan da Ocak ayında yapılacak transferler için kolları sıvadı. Siyah-Beyazlı yönetim Teknik Direktör Şenol Güneş'in kadrosunda çok görmek istediği Kasımpaşalı Oscar Scarione'yi listenin en başına aldı. Kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 30 yaşındaki Arjantinli futbolcuyla menajeri aracılığıyla bir ön görüşme yapıldığı ortaya çıktı. Beşiktaş Yönetimi'nin Kasımpaşa'ya 300 bin Euro'luk bir teklif sunacağı öne sürüldü. Mavi-Beyazlı kulübün bu rakamı kabul etmemesi durumunda Beşiktaş bu oyuncuyu sezon sonunda bonservis bedeli ödemeden alma hakkına kavuşacak. 3 sezondur Kasımpaşa'da başarılı bir performans gösteren Arjantinli yıldızın alınmasını çok isteyen Güneş'in gelişmeleri yakından takip ettiği belirlendi.

OSCAR SCARIONE NET CEVAP VERMEKTEN KAÇINDI

Beşiktaş'ın Kasımpaşalı yıldızı transferde öncelikli futbolcular arasına aldığı öne sürüldü. Bu arada Kasımpaşalı oyuncu dün yaptığı açıklamada Beşiktaş'la ilgili kendisine sorulan sorulara net cevap vermekten kaçındı. Arjantinli oyuncu Beşiktaş'tan teklif gelip gelmediğini bilmediğini ifade ederek, "Sözleşmesi bitecek oyuncular için bu tarz spekülasyonlar her zaman olur. Ancak ben işime odaklanıyorum. Transfere daha zaman ver" yorumunda bulundu.

İSTİKRAR ABİDESİ

Kasımpaşa'da oynadığı oyunla takımın en istikrarlı ismi olan Scarione çok yönlü futbol kimliğiyle dikkat çekiyor.

SCARIONE KiMDiR?
YAŞI: 30 
MEVKİİ: ORTA SAHA 
ÜLKESİ: ARJANTİN 
OYNADIĞI TAKIMLAR Kasımpaşa (3 sezon) St Gallen (3 sezon) Thun (1 sezon)

 Takvim
Yorumlar (0)