Negredo 2. kampta yer alabilir

Teknik Direktör Şenol Güneş ile ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak olan futbolcular Avusturya'da dört hazırlık karşılaşması oynayacaklar.

FUTBOL 10.07.2018, 12:34 11.07.2018, 11:55 kartalbakışı.com

Teknik Direktör Şenol Güneş ile ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak olan futbolcular Avusturya'da dört hazırlık karşılaşması oynayacaklar.

Siyah beyazlı oyuncular zorluk derecesi yüksek olan müdadeleler ile yeni sezon provalarını gerçekleştirecekler. Shaktar Donetsk, CSKA Moskova, Reading ve Krasnodar ekipleriyle maç yapacak olan takımın UEFA Avrupa Ligi maçlarındaki iskelet kadrosu bu sınavların ardından ortaya çıkacak.

Oğuzhan Özyakup'un Slovakya kampında sergilediği futbola Avusturya'da da devam etmesi halinde takımın kilit oyuncusu olma ihtimali ön plana çıkıyor.

Siyah beyazlı takımda yeni sezon transfer çalışmalarında da hareketlilik yaşanıyor. Başkan Fikret Orman ve kurmayları kadroya kalabilecekleri uygun oyuncu adayları arasında seçim yapmak adına oldukça titiz davranıyorlar.

Önceliğin 10 numara pozisyonu olduğu Beşiktaş'ta forvet ve sağ bek pozisyonları ilerki süreçte gündeme alınacak.

Alvaro Negredo ile ilgili gelişmeler yakından takip edilirken oyuncu yaşadığı sakatlığın düzelmesinin ardından ikinci kampta yer alabilir. İspanyol golcü için tekliflere açık olan siyah beyazlıların oyuncu için mali tabloları düşünerek hareket edecek.

Domagoj Vida ve Ricardo Quaresma'ya gelebilecek olası teklifler içinde Beşiktaş Kulübü kapıyı astronomik rakamlara ulaşılırsa açacak.

Sözleşmesi sona eren Atiba Hutchinson ile ilgili süreç devam ediyor. Kanadalı oyuncuya yeni sözleşme teklif eden Beşiktaş beklemeye geçti.

Öte yandan Guti Hernandez'in takımla birlikte Avusturya kampına katılan isim olacak.

beIN Sports

Yorumlar (2)
necsoy 2 yıl önce
zaten Love ve Negro'ya neden bu kadar olumsuz tabır alındı ki?? biz hemen oyuncusuna sırt dönen bir camia değildik..YD sonrası taraftarımız da deforme oldu...oyuncuna vaadettiğin koşulları sağlamakla yükümlüsün..eğer sonradan kendi lehine değişiklikler yapar ve kabul etmeyeni de hain ilan edersen sonraki transfer pazarlıklarında inandırıcı olamazsın..

sonuç olarak ta 2 oyuncu da önceki yıllar itibarıyle "ah bi bize gelse" diye iç geçirdiğimiz isimler..!! Almeida gibi çok maçta da bizi üzmedikleri için az daha sabır...!!
samim 2 yıl önce
yönetim ve hoca arasındaki anlaşmazlıklara bir yenisi daha eklenmiş oldu.çok fazla açıklama yapılıyor,bu açıklamalarda genelde gereksiz mevzular bana göre.fatih terimi onyekuru transferi yapılana kadar gören oldumu.adam sessiz sedasız iş biitiriyor arkasındanda haklı olarak bolca konuşuyor.biizimkiler vara yoğa konuşuyor.