Neden oynamıyorlar?

Beşiktaş kafilesi, Torku Konyaspor ile bugün oynayacağı maç için dün öğleden sonra Ankara'ya gitti.

FUTBOL 18.05.2015, 02:45
Neden oynamıyorlar?

Beşiktaş kafilesi, Torku Konyaspor ile bugün oynayacağı maç için dün öğleden sonra Ankara'ya gitti. Siyah-beyazlı futbolcu ve teknik heyeti 15-20 kişilik bir grup karşılarken, hem sevgi gösterisi yapıp hem de tepki verdiler. Taraftarla, Demba Ba'ya büyük ilgi gösterirken, otobüsün önünde ise "Ne zaman 'Şampiyonluk' diye bağırsak, kursağımızda kalıyor. Söylesene biz hoca, takım niye oynamıyor" diye bağırdı.

Yorumlar (7)
iranlı 5 yıl önce
neden oynamıyorlar hoca... çok basit bu takımdan un varken şeker varken bir HELVA yapamadım da ondan...
kartal 5 yıl önce
Anlamadınız mı hala soruyorsunuz bende Beşiktaş taraftarı futboldan anlıyor derdim. Ulan adam hoca değil ve bunun kalmasını isteyenler var.Bu işin sorumlusu sade hocamı hayır yönetim bu kötü gidişi ve düzelmesinin mümkün olmadığını haftalar aylar önce gördüler ve bu adamı gönderemediler bakın hoca demiyorum.
nostradamus'un torunu 5 yıl önce
arkadaşlar ben nostradamus'un kaçırılan torunuyum. kıyametin kopmayacağı tek yer olan şirince köyünde bir mağarada yaşıyorum. mağaramın imara açılması sonucu otel sahibi oldum ve çok şükür internetim de var artık.geleceği gördüm arkadaşlar. fenerbahçe ve galatasaray kalan tüm maçlarını kaybedecek ve beşiktaş şampiyon olacak. kesin bilgi yayalım bunu.
çarşı 5 yıl önce
hocanın maçı çözemeyışı necıpten kurtulduk pektemek ısrarı kardeşım gerekırse gökanıda kes kendıne gelsın motda denen züppe oynamıyor opera gıbı adamı oynatmıyosun yeter bu salaklık...
ahmet 5 yıl önce
ekşi sözlüke bir bakın o kadar bilic fanatiği var ki adam küme düşürse ptt birinci ligde de bilicle devam edelim diyen çok. yahu 2 senedir tek derbi alamamak, liverpool maçı hariç önemli maç kazanamayan t. direktör mü olur. eskiden "kartal gol gol" tezahuratı strese sokardı takımı şimdi bizahiti bilicin kendisi.
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Maalesef taraftarlarımız Biliç'in ne mal olduğunu daha yeni anladılar!
Ben bir yıldan beri bu korkak herifin TD olmadığını, stajyer olduğunu, oyunu okuyamadığını yanlış kadro tercihlerini ve oyuncu değişikliklerini yazıp duruyordum. Bana çok saldırılar oldu. COMMANDANTE, ADAM GİBİ ADAM.. diye bu soytarıyı göklere çıkardılar. Şimdi aynı noktaya gelindi. Ama artık çok geç!.. Eğer takımın başında eski futbolcularımızdan herhangi biri (mesela Rıza) olsaydı bugün en az 10 puan farkla şampiyonduk! Korkak herif, kıytırık anadolu takımlarının maçına bile tek forvet Demba Ba ile çıktı! Bu soytarı-şovmen defolsun gitsin.
Levent Kartalım 5 yıl önce
Beşiktaşın Kurtuluşu Serdal ADALIDIR! bu adamı getirmemek için hertürlü pislik iftirayı attılar gündem yaptılar insanların düşüncesini değiştirdiler çünkü korktular Maddi olarakta Adamlığıylada bu şerefsizlerin şahibelerini yıkıcak tek kişi Serdal ADALIDIR!