Necip'ten iki kişiye özel teşekkür...

Beşiktaş'ın Kasımpaşa maçına kaptan olarak çıkan Necip Uysal, mücadele sonrası yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

FUTBOL 23.11.2014, 21:32
1502
Necip'ten iki kişiye özel teşekkür...

Beşiktaş, Kasımpaşa'yı 2-0'la geçerken maçın başarılı isimleri arasında yer alan Necip Uysal, Lig TV mikrofonlarına konuştu.

Genç futbolcu karşılaşmayı değerlendirirken, "Bizim için çok önemli bir maçtı. Seri yakalamak istiyorduk. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Kalemizde pozisyon görmedik. İyi oynadık. İnşallah böyle devam eder. Ben de inşallah böyle devam ederim." ifadelerini kullandı.

Bilic tarafından stoperde oynamasını da yorumlayan Necip, "Benim mevkim sağ bek değil. Hocam orada görev veriyor. Elimden geleni yapıyorum. Asıl mevkim orta saha orada iyi hissediyorum. Bugün de stoperde oynadım. Yine elimden geleni yapmaya çalıştım." şeklindekonuştu.

Maçın sonlarında doğru rakip ceza alanında görülen Necip o anları ise "Pozisyon icabı kontraya çıkmak için çıktım. Buradan kötü oynadığım zamanda Ahmet Nur Çebi Başkana ve eski hocama teşekkür ediyorum. Kötü oynayınca eleştirilmek normal. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum." diyerek aktardı.

Yorumlar (3)
grkan 6 yıl önce
sahanın yıldzıydı belki 1 asist 1çizgiden top çıkardı 2 kontra atağı engelledi, hani dembaba 2 gol değil 1 gol atsaydı necip olurdu maçın yıldızı, helal olsun necipe ona bu şansı verenbilice ve bunca yıl yedek kaldıktan sonra bile kendini bu derec geliştiren cenke
demirhan demir 6 yıl önce
bence necip elenden geleni yapıyor onu sağbekte oynayamıyor diye eleştiremeyiz adamın yeri değil sahadaki tüm oyuncuları kutluyorum bencede birinci kalecimiz bundan sonra cenk olmalı.
murat 6 yıl önce
Kalecilerimiz ikiside cok cok iyi değil bu bir gercek. İkisininde zayıf noktası ortalanan toplara hamlesi yok yada kötü. Cenk bazı pozisyonlarda cok kalede kalıyor, örneğin Necip'in cıkardığı top öncesi.