'Necip'in yerini değiştirirdim'

Mustafa Denizli derbi analizinde çarpıcı tespitler yaptı. Deneyimli teknik adam, "Kuyt tabiri caizse sıkılmış limona döndü. Biraz dinlendirilmesi gerekiyor" dedi.

'Necip'in yerini değiştirirdim'

Lig TV yorumcusu Mustafa Denizli, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin ardından sıra dışı yorumlar yaptı. İlk olarak Bilic'in kadro tercihlerini değerlendiren Denizli, "Maçta Beşiktaş gerçeği ile karşılaştık. O da şu; Beşiktaş ligde daha İstanbul'da maç kazanamadı" diyerek, futboluyla övgü alan Kara Kartal'ın performansına farklı bir bakış açısı getirdi.

'Necip'in yerini değiştirirdim'

Necip'in sağ bekte başlamasını da değerlendiren Denizli, "Ben olsam Fenerbahçe'nin kadrosunu gördükten sonra Necip'in yerini değiştirirdim" diyerek Slaven Bilic'in tercihini eleştirdi. Dirk Kuyt'la ilgili de çarpıcı bir tespit yapan Mustafa Denizli, "Dirk Kuyt tabiri caizse sıkılmış bir limona döndü. Biraz dinlendirilmesi gerekiyor. Enerji depolaması lazım" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
1903 ÇARŞI
1903 ÇARŞI - 4 yıl Önce

TÜM BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINI LİG TVLERİNİ İPTAL ETMEYE DAVET EDİYORUZ.LÜTFEN BU HABERİ YAYALIM.DARBENİN EN BÜYÜĞÜ BUDUR.ÇÜNKÜ AZİZ İLK OLARAK BU DÜŞÜNCEYİ YAYDI VE HEGAMONYA KURDU ARTIK UYUYAN DEVİN UYANMA VAKTİ

delllgadooo
delllgadooo - 4 yıl Önce

arkadaşım bu ülkede ne kadar dekoderin varsa başarında ona paraleldir..biz iptal ettikçe almadıkça bu olaylar süre gelir..