Napoli onu tutamaz

İtalyan medyası; Napoli kulübünün, Beşiktaş'tan üç senede 5 milyon euro'dan fazla kazanacak Britos'u takımda tutamayacağını duyurdu.

Napoli onu tutamaz

Beşiktaş'ın, tecrübeli stoper Miguel Britos konusunda Napoli kulübüyle yaptığı pazarlıklar tüm hızıyla sürüyor. İtalyan medyası, Napoli'nin Britos'un sözleşmesini tek taraflı uzatma hakkını kullandığını bu yüzden Uruguaylı oyuncunun ve Beşiktaş'ın büyük şok yaşadığını hatırlattı. Beşiktaş'ın buna rağmen Britos'tan vazgeçmediğini Napoli'ye 2 milyon euro teklif yaptığını, Napoli'nin 4 milyon euro talep ettiğini, Türklerin ise 2.5 milyon euro'ya çıkarak son tekliflerinin bu olduğunu ilettiğini anlattı. 

 

BRİTOS DA RESTİ ÇEKTİ 


Beşiktaş'tan yılda 1.5 milyon euro'dan bonuslarla birlikte üç yılda 5 milyon euro'dan daha yüksek bir rakam kazanacak Britos'un ise Napoli'ye rest çekerek Beşiktaş'ta oynamak istediğini söylediğini belirtti. Bu şartlarda Napoli'nin Beşiktaş ve Britos'a daha fazla direnemeyeceğini ve tecrübeli oyuncunun önümüzdeki günlerde Türkiye'nin yolunu tutacağını iddia etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Artık bu transfer olmalı

Kartalizma
Kartalizma - 4 yıl Önce

Britosun sözlesmesi bitti ne salliyor bunlar, biktik artik yalan habercilikten.

Kara Kartal
Kara Kartal - 4 yıl Önce

Keşke Bristos ile beraber Gökhan İnler de alınsa.