Mustafa'ya Özel Jest

Beşiktaş’ın sponsoru Acıbadem’in yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Mustafa Pektemek için Konya’ya kendi uçağını gönderdi.

Mustafa'ya Özel Jest

BEŞİKTAŞ ve Mustafa Pektemek’e Mehmet Ali Aydınlar’dan büyük jest... Siyah-beyazlı kulübün sağlık sponsoru Acıbadem’in yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Trabzonspor karşılaşmasında burnunda ve elmacık kemiğinde kırıklar oluşan milli santrforu Konya’dan İstanbul’a getirmek için kendi imkanlarını seferber etti.

ÖNCEKİ gün oynanan maçın 68. dakikasında Essaid Belkalem ile çarpışan ve sahanın içine kadar giren ambulansla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Mustafa’nın normal bir uçakla seyahat etmesine basınç problemi nedeniyle doktorlardan izin çıkmadı. Bunun üzerine Beşiktaş kulübü ambulans uçak talep etti.

ANCAK ambulans uçağa gerek olmadığını belirten Aydınlar, kaç metreye çıkarsa çıksın 2 bin metrede uçuyormuş hissi veren, basınç sabitleyici özelliği olan ve tam donanımlı modeli 50 milyon dolar değerindeki özel jetini (Dassault Falcon 7X) Konya’ya gönderdi ve Mustafa dün sabah İstanbul’a getirildi. Yöneticiler bu jesti nedeniyle Aydınlar’a teşekkür etti.

 

VATAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
atta
atta - 4 yıl Önce

Sogaolasin baskan rabbim senden razi olsun ama butun insanlar icinde yap bu iyiligi

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

helal olsun insanlığın rengi yoktur. bunu kanıtlamış başkan.

onur topuz
onur topuz - 4 yıl Önce

Helal olsun sana adamsın işte bende perşembe günü ameliyat oldum burun fulya acıbadem hastanesın de mükemmel bir hastane 5 yıldız otel den daha iyi helal olsun kazandığın para