Mustafa ve Demba Ba'yı Aratmamaya Çalışacağım

Takım arkadaşları ve yöneticiler Mustafa Pektemek'i yalnız bırakmıyor.Trabzonspor maçında Belkalem ile girdiği kafa topu mücadelesinde sakatlanan ve burnu ile yüzünden iki ameliyat geçiren Mustafa Pektemek'e moral ziyaretleri sürüyor.

FUTBOL 09.12.2014, 16:28
1275
Mustafa ve Demba Ba'yı Aratmamaya Çalışacağım

Takım arkadaşları ve yöneticiler Mustafa Pektemek'i yalnız bırakmıyor.


Trabzonspor maçında Belkalem ile girdiği kafa topu mücadelesinde sakatlanan ve burnu ile yüzünden iki ameliyat geçiren Mustafa Pektemek'e moral ziyaretleri sürüyor.


Hastaneye ziyarete gelen isimlerden olan genç golcü Cenk Tosun ''Gerçekten Mustafa'ya moral vermeye motive etmeye geldik. Herkes zaten biliyor Mustafa'nın tekmeye kafa sokan bir futbolcu olduğunu. Bu hırsından bazen çok acımasız sakatlıklar yaşayabiliyor. Kendisi çok güçlü bir kişilik bunu da atlatacaktır. Zaman buldukça buraya gelip kendisini motive etmeye çalışacağız. Kendisiyle konuştuk, ailesi de moral vermeye çalışıyor. O da bizi gördüğü için çok mutlu oldu'' dedi


Cenk Tosun Mustafa ve Demba Ba'nın sakatlığı sonrası takımda tek santrafor olarak kalması konusunu ise ''keşke bu sakatlıklar olmasaydı gene üçümüz olsaydık kadroda. Ama ikisi de maalesef sakatlandı ve bütün yük bana ve arkadaşlarıma kaldı. Ben de Tottenham ve öbür lig maçlarında elimden geleni yapacağım ve onları aratmamaya çalışacağım. Biz kendimize güveniyoruz. Hiç üstümüzde bir baskı yok, iyi gidişatımızı devam ettirmek istiyoruz. Gollerimiz Mustafa ve Demba Ba için olacak'' diye değerlendirdi.

Yorumlar (3)
levent 6 yıl önce
Takımda bu arkadaşlık dostluk ortamı oldukça kimse bileğimizi bukemez.Haykırın tüm dünyaya tüm pisliklerin siyah takımımızın ise beyaz olduğunu.Totheanam ve g.antep maçlarını Mustafa ve Baa için kazanın.bu taraftar sizinle gurur duyuyor.
a. serkan çeliköz 6 yıl önce
Cenk Tosun haydi Kartalım, sıra sende...