Muhammed Demirci ilk antrenmana çıktı

Denenmek için Norveç'in Rosenborg takımına giden Beşiktaşlı Muhammed Demirci burada ilk antrenmanına çıktı.

Muhammed Demirci ilk antrenmana çıktı

Geçen sezonu Gaziantep Büyükşehir Belediye'de geçiren ve iyi bir performans sunamayan Muhammed, şansını bu kez Norveç'te deniyor.

Bu sabah Rosenborg takımı ile ilk antrenmanına çıkan Muhammed'e teknik direktör Kare Ingebrigtsen özel ilgi gösterdi. 

Muhammed ile ilgili ilk izlenimlerini olumlu olarak niteleyen Ingebrigtsen, "Mükemmel becerileri olan çok iyi bir futbolcu. Tekniği ve oyun hakimiyeti çok iyi ama farklı bir futbol kültüründen geliyor" ifadelerini kullandı.

Muhammed Demirci Pazar gününe kadar Rosenborg takımı ile idmanlara çıkacak ve beğenilmesi halinde Kuzey ekibine bir sezon kiralanacak.

DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

uefa ile anlaşma gereği borçlardan dolayı bonservisli oyuncu alamıyoruz ve almak için oyuncu satmak gerekiyor böyle zor şartlarda kiralıkta olsa gitmemeliydi en azından dar kadroda bi seçenek olup güneş parlatırdı

hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 3 yıl Önce

iyi çalış kardeşim kendini kurtar. biz seni geliştiremedik belki norveçliler başarır. ondan sonra da orada kal. messi olmasan bile kalburüstü bir futbolcu olursun inşallah.

CİĞERCİ MUSTAFA
CİĞERCİ MUSTAFA - 3 yıl Önce

Ulan şu gece alemcisıne verilen şansın çok azı harcanan gençlerimize yani hepsi milli olam ORHANA, FURKANA. SEZER ÖZMENE, ALİ KÜÇÜĞE verilseydi bu adamdan hiçbirşey olmaz

serkan
serkan - 3 yıl Önce

ciğerci doğru söylemişsin p.tesi evinde uyur bu vatandaş,buna verilen şans değil 5yüz binli paralar herhangi bir normal fizikli 18-20 yaşında hangi gence verilse daha çok şeyler yapar.inşaatlarda bütün gün 8-9 saat çalışan,günde 8 saat hammallık yapan,yada günlükçü ev kadınları bundan çok enerji harcar ve fiziken kuvvetlidir.bu zavallı 8-9 yaşlarından beri tv lerde atılıp tutarken messi 4-5yüz gol attı gelde benzet.yıllar önce ingiltere de hazırlık maçında tribünden laf atan taraftarı gel formayı giy diye sahaya davat eder 1 futbolcu,taraftar maça girer ve 3 gol atar,bu hesap herhangi birine 5yüzbin ver bak neler yapıyor.adamın tek doğru yanı ismi,gerisi hikaye.

Bülent
Bülent - 3 yıl Önce

Bu cocugu medya harcadi yok messi yok maradona cocuk hava ya girdi yeteneklikden cikamadi.

bülent
bülent - 3 yıl Önce

Allah herkese akıl ve hareket kabiliyeti verir.ne medya ne başkası yoldan çıkaramaz,eğer adam doğru ise.yanlışsa ne olsa düzeltemezsin.bu çocuk şimdi çocuk değil bok olmadan kokmaya özenmiş cahil biridir.okula gitse,dünya görüşü alsa,yeteneği ile ona gelen şansı değerlendirirdi.kimse harcamadı,kendi harcadı,profesyonel olmadan 5 yüzbin alan ilk çocuk bu,ama çalışmayıp kuvvetlenmeyip disko da foto veren de bu.

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 3 yıl Önce

Ben inaniyorumki Muhammed Sosa dan daha Güclü Besiktasimiza dönecektir..Hadi Muhammed utandir

Oz besiktasli
Oz besiktasli - 3 yıl Önce

Fikret Orman gitmeden Forma 5 lirada olsa almiyacaz. Maclarada gitmeyecez. Yeni stad. en fazla 10-15 bin kisiyle acilacak. Yazin kenara!