Mourinho Beşiktaş'a Önerdi

Beşiktaş'ın kendisine yaptığı teklifi bizzat açıklayan Jürgen Damm'ı siyah-beyazlılara Jose Mourinho önerdi.

FUTBOL 12.08.2014, 01:29
13236
Mourinho Beşiktaş'a Önerdi

Beşiktaş'ın kendisine yaptığı teklifi bizzat açıklayan Jürgen Damm'ı siyah-beyazlılara önerenin Chelsea menajeri Jose Mourinho olduğu ortaya çıktı. Geçen sezon Alman asıllı Meksikalı oyuncuyu Chelsea'nın alt yapısına isteyen fakat alamayan Portekizli teknik adamın 22 yaşındaki genç yıldız için Beşiktaş'a öneride bulunduğu bildirildi. Mou'nun Damm için bizzat görüştüğü Beşiktaşlı yöneticilere, "Damm doğru isim. Ben de alabilseydim kiraya verecektim. Birkaç sezon içinde A sınıfa yükselir. Ben de ondaki bu potansiyeli gördüğüm için kendisiye çalışmak istiyordum" dediği bildirildi.

Damm'ı geçen sezon Chelsea'nin alt yapısına göndermeyen Pachuca Asbaşkanı Marcello Saffi'nin Hannover'in de istediği oyuncu için teklifleri değerlendireceklerini açıkladı.

Kaynak: Fotospor

Yorumlar (4)
Jürgen Damm 6 yıl önce
chelsea veya o ayarda bir kulübe giderse birkaç yıl içinde A sınıf olur lakin bizde o tarz bir gelişim yakalayamaz.
bizzy 6 yıl önce
henüz çok zayıf bir futbolcu !! beşiktaşın ağırlığını taşıyacak potansiyelde değil.. lanzinin yarısı bile değil daha alınması hem zaman kaybı yaratır hemde büyük risk yaratır
kartal yiğit 6 yıl önce
Yalan...yalan....sallamaç haberiii....Belhanda......kafaları karıştırma....Belhandaaaa.......
burak lnd 6 yıl önce
bize gelirse gelisimini tamamlamak icin onu gaziantep buyuksehir belediyeye kiralik olarak verebiliriz. potansiyel bu yontici ve teknik ekibin.