Motta, Orman'ı çıldırttı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Motta'nın son dakikada penaltı yaptırmasına çok sinirlendi.

FUTBOL 10.08.2015, 12:54
2340
Motta, Orman'ı çıldırttı!

Olympiakos maçında takımını yalnız bırakmayan Fikret Orman, maçın son dakikasında penaltıyla sonuçlanan Motta'nın hatasına çok sinirlendi ve stadı terk etti.

Bu arada Yunanistan'da takımı yalnız bırakmayan Orman, mücadele öncesi Olympiakos Başkanı Evangelos Marinakis'e forma ve atkı hediye etti.

Kaynak: Sabah

Yorumlar (2)
ööööö 5 yıl önce
mottanın çatlak hareketleri adamı çıldırtıyor. sanki mahalle maçındaymış gibi sorumsuzca 10 tane arkadaşınıda düşünmeden ceza sahası içinde rahatça adamı yere indire biliyor.bunu öğrenen futbolcularda motta ile çalıma girmeye başladılar artık şenol hoca bu adamın kulağını çek yoksa bela biri başımıza çok işler açacak.çalıma girmesin+ elinde çok top tutmasın.geçen sene buruge maçındada aynı hatayı yapmıştı. topu kaybettiysen bırak adam gitsin.hem penaltı yapıyorsun + hem takım eksik bırakıyorsun olmaz böyle geri zekalılıkkkkkkk.
MEHMET KOÇ 5 yıl önce
BU MOTTA DENENBELAYI DEFEDİN GİTSİN TOSİÇ VE İSMAİL VAR MOTTAYI VE MUSTAFA PEKTEMKİ SATINPEDROFRANKOYU TAKASTA KULANIN GÖKHAN İNLER MUHAKKAK ALINMALI OZAN TUFAN ALSA BİLE BENİM DERDİM DAHA ÖNCE SARAÇOĞLUNDA FENERİ YENDİĞİMİZ GÜNLER GİBİ ÖYLE BİR TAKIM KURUN SENEYE HİÇ TRANSFER YAPMAYIN ZATEN GEREKMEZ