Mitroglu için Beşiktaş devrede

Demba Ba için Katar ve Çin'den gelen teklifleri değerlendiren Beşiktaş, Senegalli oyuncunun 10 milyon avro bedelle satılması durumunda rotasını Konstantinos Mitroglou'na çevirecek.

FUTBOL 19.06.2015, 16:25
2609
Mitroglu için Beşiktaş devrede

Transfer çalışmalarını dört koldan sürdüren Beşiktaş'ta büyük bir hareketlilik yaşanıyor! Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan ve ilk hamlesini Bursaspor'dan Şamil Cinaz ile yapan Beşiktaş, diğer bir yandan da Demba Ba'ya gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. 

Demba Ba için Katar ve Çin'den gelen teklifleri değerlendiren Beşiktaş, Senegalli oyuncunun 10 milyon avro bedelle satılması durumunda rotasını Konstantinos Mitroglou'na çevirecek. 

Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda ilk temaslara başlayan Beşiktaş Yönetimi, Demba Ba için verilecek karar sonrasında resmen harekete geçecek ve transferi sonlandırmak için tüm kozlarını oynayacak.

Mitroglou ve Beşiktaş'ın ismi geçen sezon başında da yan yana gelmiş ve dönemin sportif direktörü Önder Özen, Yunan golcü ile anlaşma sağlamıştı. Yönetimin, Demba Ba ile anlaşması üzere Önder Özen de Mitroglu ile olan prensip anlaşmasını bozarak İstanbul'un yolunu tutmuştu.

MITROGLU CEPHESİNDEN İKİ FARKLI AÇIKLAMA

Beşiktaş, Yunan golcü için girişimlere başlarken; Mitroglu cephesinden de farklı açıklamalar gelmeye devam ediyor. Transferi hakkında konuşan ve Fenerbahçe ile Galatasaray ile de adı anılan Yunan golcü, "Ne Olympiakos ile tekrar transfer olacağıma dair çıkan haberler, ne de Fenerbahçe ve Galatasaray ile oturup konuştuğumuza dair çıkan haberler doğru değil. Resmi hiçbir şey olmadı" ifadelerini kullandı.

Mitroglu'nun menajeri Panagiotis Galanioti ise kısa bir süre önce yaptığı açıklamada oyuncusuna Türkiye'den bazı taliplerin olduğunu ve görüşmeler yaptıklarını kaydetmişti. Galanioti, İstanbul'a gitmek istemediği doğru değil, o profesyonel bir oyuncu ve İstanbul'da güzel bir şehir. Fenerbahçe ile Fulham görüşmeler yaptı, herkes bunu biliyor" ifadelerini kullandı.  

Yorumlar (8)
Bjk 6 yıl önce
Zenci alın be bunlar çok iş yapmıyor bizde
ahmet a. 6 yıl önce
harika! keşke be. sol ayağını silah gibi kullanıyor.
asdafsga 6 yıl önce
ulan iddia ediyorum atıf şeyşuyu bile alamaz bu zavallılar.
eagle63 6 yıl önce
fb ve gs kime talipse yada oynayan oyuncularına talip olsunlar
kartalbey 6 yıl önce
aferin işte böyle, gs ve fbnin talip olduğu bütün oyunculara talip olun, yollarına taş koyun, çalışamaz hale getirin..bu nedir yaa kimi istesek son dönemlerde gs salça oluyor, iğrendim yeter yaaa..
huseyin 6 yıl önce
Tam aradigimiz oyuncu. Gecen sene sakatti ama bu yil vodafone arenayi coştutur bu herif
keşke iflas etsek... 6 yıl önce
böyle yarı ölü yarı diri yaşamaktansa beşiktaş iflas bayrağını çekse de zengin bir arap şeyhi ya da abramoviç gibi biri klübü alıp yıldızlar karması yapsa... nerde...
BJK 6 yıl önce
bu adamın yerine daha iyisi olmalı. yanına da Webo cidden Webo!! pektemeki de yollayın gitsin.