Mitroglou'ya veto

Çebi'nin, "Fikir ayrılıkları yaşanıyor" dediği Mitroglou transferini Güneş'in veto ettiği bildirildi.

FUTBOL 03.07.2015, 03:14
1263
Mitroglou'ya veto

Beşiktaş'ta Demba Ba'nın yerine alınması düşünülen isimlerin başında gelen Mitroglou'na teknik direktör Şenol Güneş'ten veto geldi. Bununla ilgili ilk ipucunu Ahmet Nur Çebi verdi. İkinci Başkan Çebi, "İnişleri çıkışları olan değil, sürekliliği olan bir forvet almalıyız. Bu yüzden de santrfor işi biraz uzayabilir çünkü çok fazla araştırma yapıyoruz. Kostas Mitroglou konusunda yönetim içinde ve teknik kadroda fikir ayrılıkları var. Tam bir karar vermedik. Farklı natiflere de bakıyoruz" ifadesini kullandı.

 

Ahmet Nur Çebi'nin bu açıklamasının ardından teknik direktör Şenol Güneş'in de sadece ceza alanı içinde değil, Beşiktaş'ı önde tutacak sırtı da dönük oynayabilecek bir forvet istediği için Kostas Mitroglou'ya hayır dediği belirtildi.

 

FOTOMAÇ

Yorumlar (3)
kk 6 yıl önce
son 5 yıla bakıldıgında gs sezono kötü baslamıstır cunki futbolculara sezon başı cok kondisyon yüklemesi yapılmıyo futbolcular oynayarak kondisyon kazanıyo bizim futbolculara yüklüyolar kondısyonu sonra 25hafta cort son 5/6 yıla bakın gecen yıl aksam c.burgge macı var gördükki gündüz biliçefendi futbolculara ter idmanı yaptırıyo aksam macın 35. dakikasından sonra fıtbolcuların hepsi cort kosamıyolardı bile admin senol hoca yada yardımcılarına iletirsen bunları sevinirim (kadir)
maf 6 yıl önce
Sıcak yaz günlerinde canın dondurma çeksin de dolabdaki dondurma kabından köfte çıksın kadir.
deli yusuf 6 yıl önce
ulan fotomaç yalancıyı si..m deseler kuçaklardan inmezsin ipne