Mitroglou’dan Sonra Samaras

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in çok istediği Mitroglou için temaslarını yoğunlaştıran siyah - beyazlı yönetim, Fulham ile son bir kez daha temasa geçti.

FUTBOL 08.07.2014, 03:59
160
Mitroglou’dan Sonra Samaras

 Bu oyuncuyu, İngiliz kulübünün aksine, satın almak yerine kiralamak isteyen Beşiktaş Yönetimi, Yunan golcüyle her konuda anlaşma sağladı. Mitroglou’nun da bonservisiyle Beşiktaş’a gelmek istememesi kozunu da kullanan siyah-beyazlılar, kiralama teklifini tekrar güncelleştirdi.


Dünya Kupası’nda da oynayan Mitroglou’yu satın alma opsiyonlu olarak kiralamak isteyen Beşiktaş, gerekirse bu oyuncuyu devre arasında da bonservisiyle birlikte almayı teklif edecek. Performans değerlendirmesine göre futbolcunun bonservisini almak isteyen Beşiktaş Yönetimi, natif tekliflerle Fulham’ı ikna etmeye çalışacak.

Bu arada siyah-beyazlıların, başka bir Yunan forvet Georgios Samaras ile ilgilendiği belirtildi. Daha önce İskoç kulübü Celtic’te forma giyen futbolcunun sözleşmesinin sona erdiği, bundan dolayı bonservisinin elinde bulunduğu dile getirildi.

Yorumlar (0)