Milosevic'in menajerinden yine aynı sakatlık açıklaması...

Milosevic'in menajeri oyuncusunun daha önce de aynı sakatlığı yaşadığını itiraf etti.

FUTBOL 08.02.2015, 13:57
1164
Milosevic'in menajerinden yine aynı sakatlık açıklaması...

Beşiktaş'ın İsveçli stoperi Alexander Milosevic'in menajeri Nenad Lukic oyuncusunun sakatlığı hakkında açıklamalarda bulundu.

İsveç basınına konuşan Lukic, genç stoperin daha önce de aynı bölgeden bir sakatlık yaşadığını ifade ederken, "Ne yazık ki Milosevic yine aynı sakatlığı yaşadı. Doktorlara göre 6 ya da 8 hafta sonra oynayabilecek." şeklinde konuştu.

Daha önce de ayağından kırık yaşayan ve yapılan operasyon sonucu titanyum bir vida takılan Milosevic'in aynı şekilde bir ameliyat daha geçireceğini söyleyen Lukic, "Bunun olduğu için çok üzgün. Yeni bir kulübe gelmişti. Ama ne yapabiliriz ki, futbolda bunlar var. 2 ay sonra göreceğiz daha güçlü bir şekilde sahalara dönecek. O bir savaşçı" iafdelerini kullandı.

Devre arasında transfer edilen Milosevic, Çaykur Rizespor maçının ilk yarısında zeminin azizliğine uğramış ve ayak tarak kemiğinde kırık meydana gelmişti.

Yorumlar (4)
O. Erhan Keskin 6 yıl önce
Bizim yönetimin sakat oyuncu transfer etme becerisi acayip! Kutlarım.
cem körfez 6 yıl önce
sakatlığına bişey demiyorum ama bu stilde bir stopere ihtiyacamız yoktu bize güçlü dağılmayan süratli stoper lazımdı allah aşkına scout ekibine şaşıyorum ya nerenizle izlediniz bu adamları
grkan 6 yıl önce
gelecek adına milosevic iyi sayılabilcek bir oyuncu ancak pedro ve ersan varken en iyi yedek olacaktır, opare konusuna girmeyeceğim sırf natif olsun diye alındı, genç olabilir ama kendini geliştiremeyecek bir oyuncu çünkü defansif anlamdaki sıkıntılarını çözmek imkansız görünüyor, serdar ile sezon sonuna kadar devam edilip colum chambers gibi bir sağ bek alınmalı ( 7- 8 milyonu bir sağ beke vermeyecegimizi biliyorum ama arsenal onu almadan önce değeri 1 milyondu ) keşfedilmemiş bir sağ bek bulmalıyız
marco 6 yıl önce
cem bu adam yatırım amaçlı al sat yani bilmem anlayabiliyormusun. senin dediğin tarzda adamlar devre arasnda alınmaz zaten.