Milosevic'in durumu iyi görünmüyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Çaykur Rizespor maçının ardından konuştu.

Milosevic'in durumu iyi görünmüyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Çaykur Rizespor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

İŞTE BILIC'İN SÖZLERİ...

"İyi bir maç oldu, baskı yoktu. Faydalı bir maç oldu, adil bir maç oldu. Ortaya koyulan performanstan memnunum. Genç oyuncuların performansı beni etkiledi. Yıllardır hayal ettikleri maçta büyük bir performans gösterdiler. Tek olumsuzluk var. Milosevic'in durumu iyi görünmüyor. Umarım uzun sürecek bir sakatlık değildir. Mustafa'nın dönüşü de önemliydi. Trabzonspor maçından sonra ilk defa yarışmacı bir maç oynadı. Bu da bizim için önemliydi"

"ÖNLERİNDE PARLAK BİR GELECEK VAR"

Biz genç oyuncuların çok yetenekli olduğunu biliyorduk. Eslem ile Raşit'in profesyonel sözleşmesi olmadığından Sarıyer maçında oynatamadık. Gerçekten yetenekli oyuncular, ama kendimizi çok kaptırmamalıyız. Bu gelişimi gösterirlerse, önlerinde parlak bir gelecek var"

PAZAR GÜNÜ OYNANACAK RİZE MAÇI...

"Bugün de yarışmacı bir atmosfer vardı, ama pazar akşamı başka bir maç olacak. Başka türlü bir baskı olacak, başka türlü bir baskı olacak"

YORUM EKLE
YORUMLAR
hamdi
hamdi - 4 yıl Önce

Ya arkadas ayagini yan basti burkuldu nasil iyi gorunmuyor anlayamiyorum. Tarak kemiginde o sekilde bastiginda nasil kirik olabilir aklim almiyor. Baglari falan mi koptu.

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

sivok iyileşti sene sonuna kadar sivokla idare edeceğiz

- 4 yıl Önce

Ben Beşiktaşım kadar dünyada şansız olan bir takım tanımadım ve görmedim.Ama bizimde bir gün şanssızlığımız kırılacak elbette ömür boyu bu böyle gidemez.İnşallah kırılır şu şanssızlığımız.