Milosevic geldi-gitti!

İsveçli stoper Milosevic dün menajeri ile birlikte İstanbul'a geldi. Sağlık kontrolünden geçti. Ancak Slaven Bilic'in "Daha tecrübeli bir oyuncu istiyorum" demesiyle geri gönderildi.

Milosevic geldi-gitti!

2014 yılının son günü Beşiktaş için Alexander Milosevic iddiası ortaya atıldı. İsveç'in Expressen gazetesinde yer alan habere göre AIK forması giyen 22 yaşında ve 1.91 metre boyundaki Milosevic İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçti. Haberde, Beşiktaş'ın Milosevic'in bonservisi için AIK'ya yaklaşık 1 milyon Euro ödeyeceği, genç stoperle 4 yıllık sözleşmeye imza atacağı belirtildi. Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi, dün sabah idmanında basının konuyla ilgili sorularını, "Böyle bir şey yok. Takibimizde ancak Bilic istemedi" diyerek geçiştirdi.

KARTAL İÇİN UÇMA ZAMANI

ORMAN ONAY VERDİ, BİLİC İSTEMEDİ

Ancak İsveçli stoper Milosevic'in dün menajeri ile birlikte İstanbul'a getirdiği ortaya çıktı. Futbolcu sağlık kontrolünden geçirildi ve anlaşma yapmadan geri gönderildi. Bilic'in "Ben lider, savaşçı ve tecrübeli bir oyuncu istiyorum. Bu şartları önce zorlayalım, olmazsa Milosevic'e yönelelim" dediği öğrenildi. Orman'ın da onay verdiği Milosevic böylece Bilic engeline takıldı. Beşiktaş arayışlarını sürdürecek olmazsa Milosevic'e imza attıracak.

BİLİC'İN YENİ YIL MESAJI

SANTRFORDU STOPER OLDU

Miloseviç altyapıda uzun süre santrfor olarak görev yaptı. 17 yaşında orta sahaya, daha sonra parladığı stoper mevkisine geçti. 2010 sezonunda Vasalunds takımı adına 5 gol atmayı başardı. Babası Sırbistan göçmedi. Annesi Fin kökleri olan İsveçli.

DERBİ ÖNCESİ KIRMIZI ALARM

2015 BEŞİKTAŞ'IN YILI OLACAK

Beşiktaş'ın A takımdan sorumlu yöneticisi Mete Vardar, 2015'in sadece futbolun güzelliklerinin konuşulduğu bir yıl olması temennisinde bulundu. Beşiktaş camiasının tüm branşlarıyla zirveyi hedeflediğini belirten Vardar, "Futbol takımımız herkesin takdirini ve sevgisini kazandı. İnşallah hak ettiği şampiyonluğu 2015 yılında yaşayacak. Avrupa'da da takdir gören, saygı duyulan bir ekibiz. Yeni yılda Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'da başarılı işlere imza atmaya devam edeceğimize umut ediyorum" dedi. 

 

FATİH DOĞAN/SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sebahattin Eğriçayır
Sebahattin Eğriçayır - 4 yıl Önce

Yönetim yine çuvallamaya başladı. Yalçının transferindeki gibi. Adamı avrupadan getiriyorsun. sağlık kontrolüne sokuyorsun. Biliç istemedi diye geri gönderiyorsun. Peki siz bu adama talip olurken Bilicin görüşünü almadınızmı??? Böylede acemilik olmaz.

bülent
bülent - 4 yıl Önce

Yilbasi ya . Yazacak birsey bulamamislar geldi gitti haberleri. Bilic in haberi yoktu yani. Ilgilendinizden. Bilic hepiniz cahil acemi oldugunuzu biliyor o yüzden mutlaka o islerle ilgileniyor!

Baba Kartal
Baba Kartal - 4 yıl Önce

Kronik sakat spor basini gene is basinda.( Yemedi dimi KARTALIMIZ hep LIDER.) Yipratma operasyonlari basladi gene transfer donemi yaklasti.Taraftarda hemen vakit kaybetmeden baliklama atlayin oltaya takilin.(

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

Yavsağın teki haber yapmış akilsiz taraftar yonetime sallamış...bize de gülüp geçmek düşer

serhat
serhat - 4 yıl Önce

bilic topcudan anliyor kazma defol git senin gibi adam türkiyede 2 lig de dolu

hakan
hakan - 4 yıl Önce

yemişim tecrübenizi ferrari de sivokta atibada tecrübeli ne yaptılar.atiba tecrübeli ama aptalca kart görüyor,sivok tecrübeli ama yan gelip yatıyor.hem milo 23 yaşında tecrübesiz sayılmaz.3 yıldır 11 oynuyor

alı
alı - 4 yıl Önce

ulan bu yonetıme ınanan kahpedır be, 2 senedır aynı palavralarla coluk cocugu kandırıyorlar. bunlar kalıtelı oyuncu alamazlar.bunların kapasıtesı bu.bank asyaya uygun yonetım bu. 1 mılyonun altında oyuncu arıyorlar. o fıyata ıyı oyuncu olurmu.elde kalmıs,kımsenın yuzune bakmadıgı oyuncular olur ancak. yonetım ıstıfa.

GECE KARTALI
GECE KARTALI - 4 yıl Önce

MARTİN LİNNES,JİMMY DURMAZ,ERKAN ZENGİN,ADEM BÜYÜK,GÖKHAN İNLER VE SİVOKUN YERİNE TECRÜBELİ BİR STOPER