Milli Takım'da Şok Sakatlık Yaşandı!..

A Milli Futbol Takımı'nda sakatlığı bulunan Semih Kaya; yoğun ve hızlandırılmış tedavi programına rağmen 9 Eylül'de oynanacak İzlanda maçına yetişemeyecek durumda olduğu için kadrodan çıkarıldı. Kulübünde belinden geçirdiği eski sakatlığı İskoçya'da tekrarlayan Oğuzhan Özyakup da, ağrıları artınca tedavisine İstanbul'da devam edilmesi uygun görülerek aday kadrodan çıkarıldı.

FUTBOL 06.09.2014, 01:42
Milli Takım'da Şok Sakatlık Yaşandı!..

A Milli Futbol Takımı'nda sakatlığı bulunan Semih Kaya'nın A Milli Takım'ın Danimarka ve İzlanda maçları kampının başında yapılan ortopedikmuayene ve MR tetkikleri sonucunda sağ baldır arka adalesinde (Gastrocnemius) Tip 3A yırtık tespit edilmiş ve bunun üzerine hemen tedavisine başlanmıştı.

OĞUZHAN ÖZYAKUP DA ADAY KADRODAN ÇIKARILDI

Bu arada A Milli Futbol Takım kampına katılmadan önce kulübünde belinden geçirdiği eski sakatlığı İskoçya'da tekrarlayan Oğuzhan Özyakup, ağrıları artınca tedavisine İstanbul'da devam edilmesi uygungörülerek aday kadrodan çıkarıldı.

Oğuzhan ve aday kadrodan çıkarılan Semih Kaya ile birlikte yarın İstanbul'a dönecek.

Loading...
Yorumlar (4)
Ali 5 yıl önce
ah oğuzhan ah... geçmiş olsun ne diyelim.
Caner 5 yıl önce
Milli Takim Kadrosu aciklandigi zaman, ben buraya yazmistim!

Her zaman aynisi oluyor, Oyuncularimiz sakatlanip, geri dönüyor...
kerem 5 yıl önce
caner kardeşim, milli takımdan bahsediyoruz. oğuzhan a geçmiş olsun ama önce milli takım...
erhan 5 yıl önce
bence başkanın kronik sakat diye kastetdiğim kişi oğuzhan'dı demesi gerek bu herifin valiziyle birlikte gönderilmesini talep ediyorum...