Miguel Britos geliyor

İtalyan Sky Sports kanalı Miguel Britos'un Beşiktaş'la ön protokol imzaladığını izleyenlerine duyururken; 28 yaşındaki oyuncu için Napoli 4 milyon euro istiyor.

FUTBOL 01.07.2015, 03:24
2995
Miguel Britos geliyor

Teknik direktör Şenol Güneş'in talimatıyla önce sağ bek transferini yapan yönetim, şimdi de kaliteli bir stoper için düğmeye bastı. Siyah- beyazlıların uzun süredir görüşme halinde oldukları Miguel Britos'la her konuda anlaşmaya vardıkları ifade edildi. İtalyan Sky Sports kanalı Miguel Britos'un Beşiktaş'la ön protokol imzaladığını izleyenlerine duyurdu. Kanal, Uruguaylı oyuncunun menajerinin isteğiyle Napoli kulübünün kendisiyle yapmak istediği görüşmeye 2 gündür gitmediğinin altını çizdi. Britos'un 3 yıl boyunca Beşiktaş forması giyeceği ifade edildi. 

 

TÜRKİYE'DE OYNAMAYI İSTİYOR 


Britos'un Türkiye temsilcisi olarak görev yapan Kemal Can Tekin de, İtalyan Radio CRC'den Raffaele Auriemma'ya konuştu. Britos ile Beşiktaş arasındaki görüşmelerde önemli aşama kaydedildiğini belirten Tekin, "Beşiktaş onun iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyor. Napoli 4 milyon euro istedi, Beşiktaş ise 2 milyon euro veriyor. Britos da kendisinin Türkiye'de iyi iş çıkarabileceğine inanıyor. İşin daha gerçeğini söylemek gerekirse Beşiktaş'ın iyi bir fırsat olduğunu düşünüyor. Birkaç gün içinde bu transfer gerçekleşecektir" diye konuştu.

 

KAYNAK: FOTOMAÇ

Yorumlar (11)
grkan 6 yıl önce
umarım gelmez toramanın tıpatıp aynısı :D
Ahmet Özgür Okan 6 yıl önce
Bir taraftar topluluğu düşünün daha ömrü hayatında 1 kez 90 d.k izlemediği futbolcu için "umarım gelmez toramanın tıpatıp aynısı :D" yazabiliyor!! Bunu neye göre yazıyor, tip olarak Toramana benzetmiş arkadaş ona istinaden!! Bu taraftara ne layık? Tabii ki tüpçü Yıldırım Demirören ve beygirlerin efendisi Serdal Adalı.. İstiyor ki sırf isim olsun gerekirse 40 yaşında olsun ama ismi mutlaka duyulmuş olsun, lise de arkadaşlarına hava atacak ya "biz filancayı aldık oolummm, siz böyle yıldız alabiliyor musunuz yaa!! Allah Beşiktaşımı Beşiktaşlılardan korusun...
david 6 yıl önce
remyi kirala mexesi 2 sezonluk al bedava konopuda kat kadroya bitsin bu işkence
Mehmet Recep Can Korkmaz 6 yıl önce
Bir taraftar topluluğu düşünün. ''Bir taraftar topluluğu düşünün daha ömrü hayatında 1 kez 90 d.k izlemediği futbolcu için "umarım gelmez toramanın tıpatıp aynısı :D" yazabiliyor!!'' gibi mantıklı bir yorum yapabilirken, sırf şimdiki başgancığına yalamak için ''beygirlerin efendisi Serdal Adalı..'' gibi saçma sapan bir yorum yapma gafletine düşsün.
ez 6 yıl önce
amin Ahmet Özgür Okan kardeşim
BJK 6 yıl önce
Bir taraftar topluluğu düşünün ya da düşünmeyin ya.Bizden "taraftar topluluğu" falan olmaz.Bölünmüş,3.sınıf taraftara dönmüş bir yapıdayız.Bu camianın en büyük sorunu taraftar.Bölünmüşlüğün yanında bir de içten pazarlıkçıyız.Derinden derinden Beşiktaş ın başarısını istemeyen Beşiktaşlılar var daha nolsun.
Ahmet Özgür Okan 6 yıl önce
Bir taraftar topluluğu düşün; "Güya" tuttuğu takımını bataklıktan çıkarmak için günde 20 saat çalışan başkanını itin götüne sokmak için elinden ne geliyorsa ardına koymasın, gece gündüz buna uğraşıp takımını başkanını yıpratsın rakiplere gerek kalmaksızın takımı sabote etsin, ama "güya" tuttuğu takımını avrupa nezdinde şike yapan kulüp konumuna düşüren "BEYGİRCİ" için yapmadığı şak şakçılık, şaklabanlık kalmasın! Kim bilir bu asalaklara ne vaad ediyor?
bjkkk03 6 yıl önce
defan ikilisi iki kule ve çok sağlam olan daniel agger ve rhodolfo olmalı agger yerine ron vlaar da olabilir pedro yu da 5 e flan portoya kitleyin artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın