Mete Kalkavan’a isyan etti!

Galatasaray'da kaptan Selçuk İnan, kaybettikleri Beşiktaş maçından sonra çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan, Beşiktaş derbisinin ardından maçın hakemi Mete Kalkavan’a isyan etti.

İşte Selçuk İnan’ın maçtan sonraki açıklamaları:
“Maç ile ilgili bir şey söylemek gerekirse, Beşiktaş’ı tebrik etmek lazım. Galibiyeti hak ettiler. İlk yarıyı kötü oynamamıza rağmen gol yemedik. Bugün derbiyi onlar kazandı. Bunu düzeltiriz inşallah ileride. Hayatım boyunca hiçbir zaman hakemler hakkında konuşmadım. Yine hakemlerle ilgili konuşmayacağım, ben hakem hakkında konuşacağım. Mete Kalkavan’ı konuşacağım. Ben onu çok seviyorum hakikaten. Ben bugün ile beraber 3 maç oynamamış olacağım. 3 maçı da, Mete Kalkavan’dan aldım. Hakem hakkında kötü niyet hissediyorum. Benimle de, diğer oyuncularla da iletişimi çok kötü. Hakemleri seviyoruz, saygı da duyuyoruz. Onlardan da saygı bekliyoruz.
“ONLAR DA HADDİNİ BİLECEK”
Onlar da haddini bilecek, her şeyi söyleyemeyecek. Benimle ilgili bir problemi olabilir, bana kafasını takmıştır. Benim arkadaşlarım ne olacak? Belki benimle bir sorun yaşarsın, ama bunu bütün takıma mal edemezsin. Futbolda takdir hakları önemli. Bazen ince ince sizi oynatmaz. Biz hakemlerden bunu hissediyoruz. Hakemin benimle ilgili kötü bir niyeti varsa lütfen bana söylesin. Göstermiş olduğu tutuma dikkat etsin. 4 senede 8 kupa kazandık. İnsanlar sürekli bizim kupa ladığımızı görüyor ve bir değişiklik istiyor. Biz işimizi yapmaya devam edeceğiz, ama lütfen biraz daha dikkatli olsunlar”
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 23:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adler
Adler - 3 yıl Önce

Kirmizi yemedigine dua et.hakemlere beddua degil.

Yalnizkartal
Yalnizkartal - 3 yıl Önce

Konusmazsin tabiki. Bundan önceki maclarda bizimle oynadiginiz maclarda arkanizda hep hakemler vardi. Yenilince hakemlere camur atmak varmi böyle renkli Sucuk. Ben seni yerinde olsam bir kelime dahi etmem. Unuttun galiba gecen sene Genclerbirligi macinda ikinci saridan atilman gerekiyordu ol laf soktugun hakemler seni bizim macta oynattilar. Ben BJK li olarak bunlari unutmadim. Aldiginiz iki sampiyonlukda bizim. Birde utanmadan hakemler hakkinda konusuyorsun serefsiz

kartal yürekli
kartal yürekli - 3 yıl Önce

vahap Beyaz, ahmet cakar serefsizin gaylatasaray!!!!

aslanavcisi
aslanavcisi - 3 yıl Önce

ağlama olum ağlama senin takımın ortasahayı geçemedi iki top yapamadı gelmiş hakeme sallıyon napsaydı hakem ceza sahasına birkez bile giremediniz ortasahadan penaltımı verseydi adi herif.. eze eze eze yendik helal bizim çocuklara atibaya töreye gomeze ismaile oğuzhana hepsine..

RAMAZAN AKPINAR
RAMAZAN AKPINAR - 3 yıl Önce

ulan soytarıya bak! direk kırmızı ile atılman lazımdı. yavuz hırsız ev sahibini bastırır mantığıyla utanmadan bir de salak salak konuşuyorsun!..

hayati
hayati - 3 yıl Önce

Rakip yarı sahaya geçemeyip, hakem hakkında konuşmak.... Demekki BEŞİKTAŞ'ın oynadığı oyun başını döndürmüş ve hala kendine gelememiş.