Mesele Tokat mı?

Kartal Bakışı yazarı Gökhan Özdemir renkli medyada çıkan algı haberlerini değerlendirdi

FUTBOL 07.12.2017, 14:35 08.12.2017, 15:32 kartalbakışı.com
1130

Beşiktaş uçuyorken, Avrupa titriyor, Süper Lig sinmişken bir de baktık ki; Şenol Güneş ve tokat haberleri yayıldı dört bir yandan. O harekete tokat demek için ya hiç tokat yememiş olunması gerekir  ya da hiç tokat görmemiş olunması gerekir.

***
Fenerbahçe’yi incitecek, üzecek herhangi bir haber yok! 

Yatarak para kazanan, canı istediğinde top oynayan, prime boğulmuş bir takımdan bahseden yok. 

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde estiriyorken, rakipler çok kolay canım diyenler, Fenerbahçe’nin ligde yendiği rakiplerin gücünden bahsetmiyorlar bile.

***

Hiç Medipol Başakşehir haberleri yok!

Puan toplayabilmek için her yolu mübah görmeye başlayan Başakşehir ile ilgili olumsuz herhangi bir görüş yok. Cılız söylemlerden bahsetmiyorum, bangır bangır “az sonra bilmem kim hocamızla bu konuyu konuşacağız” sahneleri olmuyor!

***

Adebayor elle düzeltmiş, ayna gibi ortada vurmuş gol olmuş! Olsun bakalım. Futbol 90 dakika lig 34 maç…

***

Başakşehir Şirketin Değerine Değer Katmakta Kararlı!

Yakın zamanda Başakşehir kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ bir ortak alıp, takımı Dünya kulübü yapmak gibi bir planlarının olabileceğini açıklamıştı. Düşünün; ortaklık görüşmesinde “Kulübümüz çok sempatiktir, saha dışı hiçbir olaya, gazeteci dövme vb. gibi olaylara karışmamıştır her sene acaba bu sene sürpriz yapar mıyız? Gibi söylemlerle yola çıkar ama sezon sonu avucumuzu yalarız, fiyatımız şu. ”Bunu söylemek mi çok para getirir? Yoksa nasıl olsa nasıl olduğu bile irdelenmeyecek bir şekilde kazanışmış olan şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi mi daha çok para getirir?

***

Galatasaray kendini imha etti, şarampole yuvarlandı bile. Artık Fenerbahçe ve Başakşehir’in yolunda sadece Beşiktaş var. Amiyane tabirle, Galatasaray’ın ayağındaki donu bile alınmak üzere. Kimse anlatmasın, onu aldılar ama şunu verdiler vs. hikayelerini. Mecidiyeköy yok, Florya gidiyor, ruhsuz aidiyet duygusu olmayan bir kulübe dönüşüyorsunuz. Tek yapabileceğiniz maç günleri Nevizade’de demlenmek, onun da kulübe ne faydası var tartışılır.

***

Tokadın Büyüğü Sezon Sonunda Gelecek!!!

Görünen o ki o sene, bu sene bundan sonra her sene tokat geliyor! Sezon sonunda şamarın da şamatanın da büyüğü var. Onu bunu bırakalım da iyi ki Beşiktaş var…

***

Gökhan Özdemir / Kartal Bakışı

Yorumlar (1)
MBAY54 3 yıl önce
kalemine.yüreğine ağzına sağlık.yıllardır aynı hikayeyi dile getirdiğin için.helal sana