Mert Günok'tan Beşiktaş'a cevap

Kaleciler konusunda hareketli günler geçiren Beşiktaş’ta, sürpriz bir isim olan Fenerbahçeli Mert Günok da listeye girdi.

FUTBOL 31.03.2015, 16:29
3033
Mert Günok'tan Beşiktaş'a cevap

Beşiktaş, henüz sezon sona ermemesine rağmen kaleci transferi konusunda çabuk harekete geçti. Siyah-beyazlı kulübün, Fenerbahçeli Mert Günok ile ilgilendiği ileri sürüldü.

Siyah-beyazlı kulübün sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan milli kaleci Mert Günok'un menajeri Batur Altıparmak ile temasa geçtiği, ancak 'Fenerbahçe ile masaya oturmadan kimseyle görüşmeyeceğiz' cevabını aldığı öğrenildi.

Volkan Demirel'in arkasında sürekli yedek bekleyen 25 yaşındaki file bekçisine Beşiktaş'ın iyi bir teklifte bulunduğu belirtilirken, Mert Günok'un ise altyapısından yetiştiği Fenerbahçe'den ayrılmak istemediği, ancak sürekli oynamak istediği de gelen haberler arasında.

MANCHESTER DA YAKIN TAKİPTE
Manchester United'ın da sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Mert Günok için harekete geçtiği iddia edildi.

Yorumlar (4)
bjkbjkbjk 6 yıl önce
başka kapıya batur bey.
atasoyk 6 yıl önce
normal bir gazete haberinde menejerin ismi geçmez... çünkü kimse menejeri merak etmez... tam bir menejer haberi bu.. adam hem kendisinin hem oyuncusunun reklamını yapmış...
neseli70 6 yıl önce
FIFA AGENTLIK KALKTI ,BATUR ALTIPARMAK MENERJE, BUNDAN SONRA HERKES MENEJER COK OZEL BIRIYMIS ,GIBI BATUR ALTIPARMAK ISMI GECSE NE OLUR ,GECMESE NE OLUR ..
neseli70 6 yıl önce
ben de yakinda tff ye basvurup menejerlige baslayacagim ,artik FIFA Agentlerin ,donemi bitmistir, havalarida bitmistir ..