Mert Günok bombası

Kaleci arayışındaki Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Mert Günok'u transfer listesine aldığı öğrenildi.

FUTBOL 12.06.2015, 07:49
1882
Mert Günok bombası

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Mert Günok'un, sarı-lacivertli yönetimle henüz hiçbir temas kuramaması kaleci arayışındaki Beşiktaş'ın iştahını kabarttı. F.Bahçe'de bir yandan yabancı kaleci arayışı da sürerken adeta unutulan Mert için Beşiktaş hazır bekliyor. Siyah-beyazlılar, birkaç gün içinde milli file bekçisiyle sıcak temas kurmanın planlarını yapıyor.

GÜNEŞ'TEN ONAY BEKLENİYOR

Teknik direktörlüğe Şenol Güneş'i getiren siyah-beyazlıların önümüzdeki günlerde yeni hocasıyla transfer rotasını çizeceği, Güneş'ten gelecek onayın ardından Mert için harekete geçeceği ifade edildi. Genç file bekçisi, sarı lacivertli kulüpte primlerle birlikte yıllık 700 bin Euro kazanıyordu.

Haber Kaynağı: Sabah

Yorumlar (11)
mustafa 6 yıl önce
Şaka dimi bu hani casillas gibi kaleciye bilr gerek yoktu
deli yusuf 6 yıl önce
yönetim sakın alacaksan dünya kalitesinde kaleci al yoksa bizim kaleciler bundan iiidir
BJK2013 6 yıl önce
cenkin yerine alırım ben. Tolga-Mert-Günay sezonu götürür.
grkan 6 yıl önce
alınırsa süper olur ama alabileceklerini sanmıyorum fener kaptırmaz
reza zarrak 6 yıl önce
Eldeki kalecilere bakiyorum Gunay veya Cenk yedek kaleci olur. Tolga'dan hicbir sikim olmaz. Bu cocuk bize care olur mu o da olmaz. Sonuc ne olur, Tolga yine birinci kaleci olur uc mac oynar bol bol aglar biz de sac bas yolmaya devam ederiz. Sonra sakatlanir Cenk veya Gunay oynar iki mac iyi uc mac kotu. Sezon sonu gelir bir bakariz cilginlar gibi 3-4-5. siralara oynamisiz.
bjkkkkk 6 yıl önce
tolgayla cenki yolla kaleye sergio romero yu al günayla ikisi götürür
Sergün 6 yıl önce
Adam 700.000 alıyormuş..Şimdi siz devreye girdiniz ve fenerle 1.500.000-2.000.000 euroya imza atacak bu kesin..Şimdi soru şu.Fenerin daha çok parası gitsin ekonomisi tökezlesin diyemi yoksa Mert günok akrabanızmı,,bu çıkışı niye yaptınız üstelik elinizde mert,den daha iyi GÜNAY-VEYSEL-EMRE gibi üç genç kaleci varken..İhtimal vermem ama yoksa böyle futbolculardan yüzde falanmı tokatlanıyor..
samim 6 yıl önce
benim bildiğim şenol güneş ne kaleci yollar nede kaleci alır.enazından birinci devre elimizdekilerle yetineceğiz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın