Menajeri Konuştu! F.Bahçe'den Teklif Var mı ?

Beşiktaş’ta sergilediği performansla takımın temel oyuncusu haline gelen ve Avusturya Milli Takımı’ndaki başarısıyla da pek takımın gündemine gelen Veli Kavlak ile ilgili olarak menajeri Max Hagmayr önemli açıklamalar yaptı.

Menajeri Konuştu! F.Bahçe'den Teklif Var mı ?

Fenerbahçe’nin de Veli ile ilgilendiği konusunda yorum yapmak istemediğini belirten Avusturyalı menajer, “Veli şu anda Beşiktaş’a ve oynadığı futbola konsantre oldu. Şu anda Almanya’dayim ve bunun dışında çok fazla bir şey söyleyemem” dedi.


SÖZLEŞME YENİLEMEK İÇİN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMADIK; AMA BİZ GÖRÜŞMEYE HAZIRIZ 

 


Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan, “Şu ana kadar Beşiktaş ile sözleşme yenileme görüşmelerine başlamadık. Şu anda bu görüşmeye ne zaman başlayacağımızı bilmiyorum. Beşiktaş’a bağlı, karar verecekler; ama biz zaten sözleşme yenilemek için görüşmeye hazırız” şeklinde konuştu.

 

TÜRKİYE’DEN İLGİ OLDUĞU YÖNÜNDEKİ İDDİALAR HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMİYORUM 

 


Hagmayr, “Veli, Avrupa’nın değişik yerlerinden pek çok natife sahiptir. Ben Türkiye’de başka kulüplerin Veli’ye ilgisi olup olmadığı konusunda konuşmak istemiyorum. Ama herkes onu tanıyor, biliyor. Ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu herkes görüyor.  Onun kalitesi ortada; fakat Türkiye’den her hangi bir ilgi olduğu konusunda bir şey söylemiyorum. Veli sadece takımına konsantre oluyor. Ben özellikle Türkiye’den başka takımdan ilgi var mı yok mu konusunda konuşmak istemiyorum” dedi.   

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 4 yıl Önce

veli,aziz emre volkan manyaklarını arasına gidecek kadar akılsız biri değil..

berker
berker - 4 yıl Önce

Türk pasaportu olupta bu vasıflara sahip 1 tane daha yerli futbolcu yok dünya üzerinde her maç fix 10 km'nin üzerinde koşan görev adamı ileri geri her yerde oynayan bu adamı Beşiktaş elinden kaçırırsa daha nice feda sezonu bizi bekler bu adam 600 bin Euro alıyor bence kapıyı 1 milyon eurodan açmaması gerek sözleşme kesin yapılmalı bundan iyisi daha ekonomik bir oyuncu daha yok

Barbaros
Barbaros - 4 yıl Önce

Allahini seversen habere bak ya. Veli fenerden teklif var mi? Cevap aciklayamam. Yarin Gs den tgeklif var mi? "aciklayamam.
E. Frankfurttan tekliif var mi ?
"onu da aciklayamam"
Baska takimdan teklif var mi?
"onu hic aciklayamam"
Erdem sen mi yapiyon bu haberleri tam bi komedisiniz.

fatih
fatih - 4 yıl Önce

haber gerçekse yönetimin ilk yarı biter bitmez veli ersan cenk ve atibayla yeni kontrat yapması lazım çünkü ocak girince kontratın bitimine 6 ay kala oyuncu başka takımlarla görüşme hakkına sahip dolayısıyla bu 4 oyuncuyla kesinlikle anlaşılmalı pektemeği demiyorum çünkü sürekli sakat nereye giderse bahtına onun yerinede balotelli tarzında uzaktan yakından bombalayacak pres yapacak iyi bi yabancı forvet alınmalı

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

Dirençli şekilde Beşiktaşa gelmeyen ve Beşiktaşdan giden her kes pişman oldu.Olcan,Veysel Sari,Almeida,Carew,Quaresma,Simao ve daha kimler.Guti bile karyerinin en büyük hatasinin Realdan diğil,Beşiktaşdan gitmekle yaptiğini söyledi.

ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

beşiktaş gökhan inler'le anlaştı haberleri elimizi güçlendirdi. bir de sezon sonu yabancı sınırı kalkıyor.

ali yurt
ali yurt - 4 yıl Önce

Kendini bitirmek isteyen futbolcular ozrlikle besiktasli oyuncular feyaz gitti oktay gitti tümer ve nicelri gitti nunlati nasil yok ettiler besiktasi oyunc uları

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 4 yıl Önce

ulan yavsama menecer bozmasi adam gibi konus kivirma.Desene kimse ilgilenmedi bu benim dansözlügüm diye....