Menajeri Konuştu ! Beşiktaş'a Geliyor!

Beşiktaş orta sahası için düşündüğü Arjantinli Jose Sosa'yla anlaşmasına bir adım kaldı. Buenos Aires'te DHA'ya açıklamalarda bulunan Sosa'nın menajeri Ezequiel Manera, kesin kararı vermemekle birlikte Beşiktaş'ın şansının çok büyük olduğunu söyledi.

FUTBOL 28.08.2014, 00:21
Menajeri Konuştu ! Beşiktaş'a Geliyor!

Manera, Ukrayna'daki olaylar yüzünden kız arkadaşının ayrılması konusunda ısrarcı olması nedeniyle Sosa'nın Metalist Kharkov yönetimiyle anlaştığını, cumartesi gününe kadar son kararı vereceklerini söyledi.


Geçen sene 6 aylığına kiralık oynadığı Atletico Madrid'in yeniden Arjantinli yıldızı kiralamak istediğini belirten Manera, "Ancak Kharkov'un niyeti kiralamak değil satmak. Bu yüzden Beşiktaş'la anlaşma olasılığımız çok daha yüksek" diye konuştu.

 

Loading...
Yorumlar (25)
yeter 5 yıl önce
alacaksanız alın artık... tur gitti-şl gitti-paralar gs ye gitti.. hala sosa mı ruiz mi o mu bu mu
kartal 5 yıl önce
bırakın almayın bu saatten sonra...
livan 5 yıl önce
ya bi gidin ya...hayir elendigimiz yetmiyor bir de en dandik oyuncuyu mu aliyorsunuz, yazik besiktas'a , bu taraftar bunu mu hakediyor yani? atletico'da sifir top oynayan bir adam bu..bize belhanda ayarinda oyuncu lazim..
kurmaykartal 5 yıl önce
usta martin linnesi alın artık adamı hasta etmeyin bulamazsınız böylesini gelecek sene 10 milyon euro olacak çocuğun fiyatı.10 numarayı da acele etmeyin bu sene şampiyonluğu kaçırdıktan sonra alırsınız..
kadir 5 yıl önce
gelmesin daha gerek yok
gokhan dereli 5 yıl önce
bu saatten sonra alacağin 10 numarayı al evinin vitrinine koy ne yazıkkib şu vefakarv beşiktaş taraftarı secilen başkanların kendi reklamıni yapacam diye şu insanları beşiktaştan soğutuyorlar yazıklar olsun
osman soykan 5 yıl önce
kıçınıza sokun adamlar köşeyi döndükten sonra 10 numara alsan ne yazar fikret orman kıçına soksun 10 numarayıı
isyankar kartal 5 yıl önce
geçti bolunun pazarı fiko sen beşiktaşın başkanı olacak kapasitede değilsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın