Menajeri Konuştu ! Beşiktaş'a Geliyor!

Beşiktaş orta sahası için düşündüğü Arjantinli Jose Sosa'yla anlaşmasına bir adım kaldı. Buenos Aires'te DHA'ya açıklamalarda bulunan Sosa'nın menajeri Ezequiel Manera, kesin kararı vermemekle birlikte Beşiktaş'ın şansının çok büyük olduğunu söyledi.

Menajeri Konuştu ! Beşiktaş'a Geliyor!

Manera, Ukrayna'daki olaylar yüzünden kız arkadaşının ayrılması konusunda ısrarcı olması nedeniyle Sosa'nın Metalist Kharkov yönetimiyle anlaştığını, cumartesi gününe kadar son kararı vereceklerini söyledi.


Geçen sene 6 aylığına kiralık oynadığı Atletico Madrid'in yeniden Arjantinli yıldızı kiralamak istediğini belirten Manera, "Ancak Kharkov'un niyeti kiralamak değil satmak. Bu yüzden Beşiktaş'la anlaşma olasılığımız çok daha yüksek" diye konuştu.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yeter
yeter - 4 yıl Önce

alacaksanız alın artık... tur gitti-şl gitti-paralar gs ye gitti.. hala sosa mı ruiz mi o mu bu mu

kartal
kartal - 4 yıl Önce

bırakın almayın bu saatten sonra...

livan
livan - 4 yıl Önce

ya bi gidin ya...hayir elendigimiz yetmiyor bir de en dandik oyuncuyu mu aliyorsunuz, yazik besiktas'a , bu taraftar bunu mu hakediyor yani? atletico'da sifir top oynayan bir adam bu..bize belhanda ayarinda oyuncu lazim..

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

usta martin linnesi alın artık adamı hasta etmeyin bulamazsınız böylesini gelecek sene 10 milyon euro olacak çocuğun fiyatı.10 numarayı da acele etmeyin bu sene şampiyonluğu kaçırdıktan sonra alırsınız..

kadir
kadir - 4 yıl Önce

gelmesin daha gerek yok

gokhan dereli
gokhan dereli - 4 yıl Önce

bu saatten sonra alacağin 10 numarayı al evinin vitrinine koy ne yazıkkib şu vefakarv beşiktaş taraftarı secilen başkanların kendi reklamıni yapacam diye şu insanları beşiktaştan soğutuyorlar yazıklar olsun

osman soykan
osman soykan - 4 yıl Önce

kıçınıza sokun adamlar köşeyi döndükten sonra 10 numara alsan ne yazar fikret orman kıçına soksun 10 numarayıı

isyankar kartal
isyankar kartal - 4 yıl Önce

geçti bolunun pazarı fiko sen beşiktaşın başkanı olacak kapasitede değilsin