Menajeri konuştu! Beşiktaş neden olmasın?

Lokomotif Moskova'nın Brezilyalı kalecisi Guilherme, Beşiktaş'ın gündemine gelen son isim oldu.

Yana döne kaleci arayan Beşiktaş'ta sürpriz bir isim gündeme geldi... İstanbul'da oynanan maçta yaptığı kurtarışlarla siyah-beyazlı taraftarları çılgına çeviren Lokomotif Moskova'nın Brezilyalı kalecisi Guilherme. 30 yaşındaki Brezilyalı kalecinin menajeri Dejan Joskimovic'le bizzat kontak kurulduğu ve şartları hakkında bilgi alındığı bildirildi. Lokomotif'in 9 yıldır forma verdiği Brezilyalı kaleciye 2 yıllık daha sözleşme teklif ettiğini belirten Sırp menajer uygun şartların oluşması durumunda Guilherme'nin siyah-beyazlı takımda forma giyebileceğini iletti.
Beşiktaş ilk etapta Guilherme'nin fikrini almaya çalışırken, Lokomotif'ten istenen fiyata ise cevap gelmedi. Fakat Boyko ile Mandanda transferinin zora girdiği şu dönemde Guilherme ismi Beşiktaş’a yaklaştı.
Şenol Güneş böyle istedi
Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, birinci önceliğinin kaleci değil de sol stoper olduğunu düzenlediği basın toplantısında paylaştı. Başkan Fikret Orman'ın inatla kaleci istemesine rağmen Güneş, "sol stoper" diye bastırırken düzenlediği basın toplantısında da bu durumu, "Kaleciye ben karışmıyorum" diyere açıkladı. Kaleci transferi için bizzat çalışmaları yürüten Orman ise Boyko konusunda ilerleme sağlanamayınca konsantrasyonunu Mandanda'ya verdi. Alternatif olaraksa Lokomotif'in Rus kalecisi Guilherme ön plana çıktı.


FOTOSPOR
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 02:32
YORUM EKLE