Menajeri açıkladı! Beşiktaş'a

Beşiktaş'ın bitirmeye çok yaklaştığı Alexis Delgado transferinin perde arkasında ilginç bir detayın olduğu ortaya çıktı. Oyuncunun menajeri de görüşmeleri doğruladı ve ilk kez FANATİK'e konuştu.

 Boyko'yu İstanbul'a getiren Beşiktaş bir bomba patlatmak daha üzere... Siyah Beyazlılar, Getafe'nin 30 yaşındaki stoperi Alexis Delgado'nun transferinde büyük ilerleme kaydetti. Oyuncunun menajeri de görüşmeleri doğruladı ve ilk kez FANATİK'e konuştu. 

Kaleci ararken, stoperi buldular

Peki Alexis Delgado ismine nasıl karar verildi? Bildindiği üzere, Beşiktaş yönetimi uzun süredir Tolga Zengin'le forma yarışına girecek ve hiçbir tereddüt yaşamadan kaleyi teslim alabilecek bir kaleci arıyordu. 

Boyko, Ospina, Rajkovic gibi isimlerle uzun süre ilgilenen Beşiktaş, son olarak Milan'ın 34 yaşındaki tecrübeli kalecisi Diego Lopez için nabız yokladı. Lopez'in menajeriyle temasa geçen Siyah Beyazlılar, uzun görüşmeler yaparken, menajer Manuel García Quilon Beşiktaş'ın aynı zamanda bir stoper aradığını öğrendi ve Alexis Delgado'nun da temsilcisi olması sebebiyle 30 yaşındaki oyuncuyu Beşiktaş'a önerdi. 

Diego Lopez için anlaşma sağlanamazken, Delgado için ise istenilen şartlar oluştu. 

Menajeri FANATİK'e konuştu

Öte yandan Alexis Delgado'nun menajeri Quilon, Türkiye'de ilk kez FANATİK'e konuştu ve görüşmeleri doğruladı. Telefonla ulaştığımız Quilon, "Görüşmeler devam ediyor. Alexis, profesyonel bir oyuncu, şartlarına uyarsa Türkiye'ye gelir ve Beşiktaş'ta oynar" açıklamasını yaptı. 
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 18:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent
Bülent - 3 yıl Önce

Orcun kardes sen bizi real madrid barca man u mi saniyorsun? Niye hep isim pesindesiniz. Aras ajax okulunda yetismis ve genc yasta transfer olmus. Pektemek necip ismail ersan bu kariere sahipmi? Superlig de oynuyoruz buraya robben neymar gubi oyuncular tenezul edip gelmezler bunu anlayin artik ha 35 yasinda para icin gelirler oda bize yararmi? Iyi transferler bize guc katacak isimler.

orcun kartal
orcun kartal - 3 yıl Önce

Bok gibi 2 transferle boyko hevesimizi kursağımıza tıkadılar amk. aras kim? alexis kim? İkisi de bursaspor, sivasspor ayarında transferler hiç olmadı bokum gibi oldu 1 sezon sonra da zaten dediğim olur ikisi de bu dediğim sınıf takımlara yol alır.

Bjkli
Bjkli - 3 yıl Önce

Kim onlar ya vodafone arenada bunları oynucak

BJK
BJK - 3 yıl Önce

Bu transferler tutursa varyaaa yıkarız ortalığı uyandırıyım.