Mayıs'ta Anahtar Teslim

Vodafone Arena'nın, açılış zamanı belli oldu. 41 bin 903 kişilik spor kompleksinin inşaatını üstlenen firmanın Genel Müdürü İhsan Coşkun, “İnşaatı ve sahayı Mayıs ayında tamamlayacağız. Takımımız, bu sezon da birkaç maça burada çıkabilir” açıklamasıyla camiaya müjdeyi verdi!

FUTBOL 22.10.2014, 02:39
2300
Mayıs'ta Anahtar Teslim

Siyah-Beyazlı camianın bitirilmesini merakla beklediği Vodafone Arena’nın açılışının yapılmasının planlandığı tarihe FANATİK ulaştı. Yapımına ara verilmeden 7 gün 24 saat boyunca devam edilen 41 bin 903 kapasiteli dev spor kompleksinin, önümüzdeki Nisan ya da Mayıs ayı içerisinde tamamlanacağı bildirildi. Konu hakkında açıklama yapan Vodafone Arena’nın inşaatını üstlenen firmanın Genel Müdürü İhsan Coşkun, “Şu anda stadımızın önemli bölümünde kaba inşaatımız bitmek üzere. Kasım’ın ortalarında bitecek. İnce işler devam ediyor. Stadımızı Haziran’dan evvel bitirmiş oluruz” ifadelerini kullandı.

‘Bu sezon da maça çıkılabilir’
Ligde 6 haftanın sonunda topladığı 14 puanla lider konumda bulanan Siyah- Beyazlıllar’ın, sezonun bitiminde şampiyonluk için yarışını sürdürmesi halinde Vodafone Arena’yı kullanabileceğini söyleyen Coşkun, “Son maçı oynayıp oynamamak yönetimin vereceği bir karar. Son maçı da belki birkaç maçı da oynayabilir Beşiktaş... Başkan bu konuyla çok yakından ilgili. Her gün stada gelip inşaatla ilgilenir. Demir işlerinde de Ahmet Nur Çebi’nin
bize çok yardımı ve faydası var. El birliği ile stat yükseliyor” dedi.

Yorumlar (0)