Maxi olmuyor gözler onda: Krafth

Bilic, takımın sağ bek konusundaki hedeflerinden Maxi Pereira'yı, saha dışındaki problemli geçmişi nedeniyle veto etti. Bunun üzerine diğer isimlere yönelen yönetim, Hırvat hocanın 'deneyimli oyuncu' isteğine rağmen bütçeye uygun olan Helsingborg'lu Krafth'ta sona yaklaştı.

FUTBOL 19.01.2015, 02:40
1132
Maxi olmuyor gözler onda: Krafth

Ara transfer döneminde kadrosuna yeni bir sağ bek kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Siyah-Beyazlılar, bu konuda sıcak saatler yaşıyor. Teknik direktör Slaven Bilic’in isteği doğrultusunda bu alan için önceliği deneyimli isimlere veren ve Maxi Pereira üzerinde yoğunlaşan yönetim, Hırvat çalıştırıcıdan gelen son bilgi notunun ardından hedefinde değişime gitti. Portekiz Ligi temsilcisi Benfica’da forma giyen 30 yaşındaki futbolcuyla ilgili olarak araştırma yapan ve bilgi toplayan Hırvat hoca, saha dışında problemli bir isim olması sebebiyle Uruguaylı oyuncunun transferini veto etti. Bu gelişmeden sonra listesindeki diğer isimlere yönelen Beşiktaşlı idarecilerde gözler; Valencia’lı Joao Pereira başta olmak üzere Molde’nin başarılı sağ beki Martin Linnes ve Helsingborg formasını giyen Emil Krafth’e çevrildi.

En somut gelişme Krafth’te


Siyah-Beyazlılar’ın transfer listesindeki futbolculardan en fazla aşamayı, kulübün scout ekibinin alınmasını önerdiği Emil Krafth konusunda kaydettiği öğrenildi. Teknik direktör Slaven Bilic’in, ‘deneyimli savunmacı’ isteğini, kulübün kısıtlı transfer bütçesi nedeniyle yerine getirmekte zorlanan Beşiktaşlı idarecilerin;Alexander Milosevic’te olduğu gibi Emil Krafth’ı da uygun bir bedele takıma kazandırmaya sıcak baktığı bildirildi. Helsingborg’lu 1.81’lik sağ bek için 1 milyon Euro’luk bütçe ayıran Siyah-Beyazlılar’ın, hedefteki isimlerle ilgili olarak yapılacak son değerlendirmenin ardından Krafth’a imza attıracağı konuşuluyor.
 

Yorumlar (6)
bekir 6 yıl önce
videolarını izledim. süper adam umarım alırlar.
B.j.K 1903 6 yıl önce
Zaten bizde Krafth yada Linnesi bekliyoruz.İkisinde biri gelsin artık.
aslanavcisi 6 yıl önce
hiç duymamıştım iyimi arkadaşlar bilen varmı
grkan 6 yıl önce
para yetmedi demiyorlarda :S
hakan 6 yıl önce
asisti golü yok denecek kadar.Serdar kurtuluştan beter bir adam ..alırlarsa yazıklar olsun yönetim derim..İsveçli alacaksan 8 gol 5 aistli Larssonu u alın..
Cabir 6 yıl önce
Umarım Krafth alınır.1 mio avro'ya böyle bir oyuncu bence bedava.Bir kere fizik süper.Özgüveni yüksek,dikine oynamayı seviyor.İsabetli ortaları var ve yaşı da genç.Daha ne istiyoruz ki?...