Mario Gomez için kritik açıklama!

Fiorentina Başkanı Andrea Della Valle, Mario Gomez açıklaması yaptı.

FUTBOL 18.07.2015, 21:53
4734
Mario Gomez için kritik açıklama!

Beşiktaş'ta Alman golcü Mario Gomez transferinde sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Demba Ba'nın Çin'e gitmesinin ardından bu bölgeye önemli bir isim almak isteyen siyah-beyazlılar, birçok futbolcu ile temas kurduktan sonra rotasını Gomez'e kırmıştı.

Galatasaray'ın da gündemine gelen Gomez için aşama kaydeden Beşiktaş için Fiorentina cephesinden ilk açıklama geldi. Salı ya da Çarşamba günü Beşiktaş'a imza atacağı iddia edilen Mario Gomez'in durumunu değerlendiren Fiorentina Başkanı Andrea Della Valle, ayrılığın gerçekleşebileceğini belirtti.

Deneyimli yöneticiye, 30 yaşındaki Mario Gomez'in Beşiktaş'a gideceği hakkında çıkan söylentiler sorulurken,"Gomez yeni deneyimler yaşamak isteyebilir. Floransa'da kalması yönünde Gomez'le konuşacağız. Belki de buradan uzakta başka bir şansı kullanmak istiyordur. Birkaç gün daha bekleyelim..." dedi.

Yorumlar (8)
Kara sevda 6 yıl önce
Başkan Balotelliyi getir bırak şu gomezin peşini o kadar para bu adama verilmez asla buboyuncudan kar edemezsin sezonun yarısını sakat gecirir
grkan 6 yıl önce
balotelli sakatlansa hiç zarar etmeden bile satılır
Gokay 6 yıl önce
10 bin degil,15 bin kisi karsilayacak,Quaresmayi. Hazirliklar tamam. Herkes karsilama gorsun!
tayfun 6 yıl önce
Hala balotelli falan diyorlar. Adam besiktasa gelmez gelse de senol onu oynatamaz disiplinli sisyemine uymaz. Qynk quaresmadqn fazla umidim olmadigi gibi.
vurucu 6 yıl önce
20 temuzda kamp basliyor nerde bu futbolcular ... arkadeslee siz balo diyorsunuzda ... tayyip abinin biatcilari her hafta kirmizi koyuverirleee ... bosuna heveslenmeyin ...
Kloop 6 yıl önce
gökay çok abartmışsın.quaresmayı 15 bin değil 15 kişi karşılar ancak.
Bülent 6 yıl önce
Gomez bize gelmez niye onun üstünde kaliniyor anlam veremiyor. 5 mio maas 2 .5 bile cok.
HasanD 6 yıl önce
Mario Gomez gelirse Demba Ba'nın yeri ancak bu kadar ilginç bir şekilde dolar. Stilleri, oyuncu karakteristikleri neredeyse tıpatıp aynı. İkisinin de driplingi yok, adam geçme becerileri kısıtlı, süratli de değiller ama golcülükleri, ceza sahasındaki bitiricilikleri tartışılmaz.