Mario Gomez için kritik açıklama!

Fiorentina Başkanı Andrea Della Valle, Mario Gomez açıklaması yaptı.

Mario Gomez için kritik açıklama!

Beşiktaş'ta Alman golcü Mario Gomez transferinde sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Demba Ba'nın Çin'e gitmesinin ardından bu bölgeye önemli bir isim almak isteyen siyah-beyazlılar, birçok futbolcu ile temas kurduktan sonra rotasını Gomez'e kırmıştı.

Galatasaray'ın da gündemine gelen Gomez için aşama kaydeden Beşiktaş için Fiorentina cephesinden ilk açıklama geldi. Salı ya da Çarşamba günü Beşiktaş'a imza atacağı iddia edilen Mario Gomez'in durumunu değerlendiren Fiorentina Başkanı Andrea Della Valle, ayrılığın gerçekleşebileceğini belirtti.

Deneyimli yöneticiye, 30 yaşındaki Mario Gomez'in Beşiktaş'a gideceği hakkında çıkan söylentiler sorulurken,"Gomez yeni deneyimler yaşamak isteyebilir. Floransa'da kalması yönünde Gomez'le konuşacağız. Belki de buradan uzakta başka bir şansı kullanmak istiyordur. Birkaç gün daha bekleyelim..." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kara sevda
Kara sevda - 3 yıl Önce

Başkan Balotelliyi getir bırak şu gomezin peşini o kadar para bu adama verilmez asla buboyuncudan kar edemezsin sezonun yarısını sakat gecirir

grkan
grkan - 3 yıl Önce

balotelli sakatlansa hiç zarar etmeden bile satılır

Gokay
Gokay - 3 yıl Önce

10 bin degil,15 bin kisi karsilayacak,Quaresmayi. Hazirliklar tamam. Herkes karsilama gorsun!

tayfun
tayfun - 3 yıl Önce

Hala balotelli falan diyorlar. Adam besiktasa gelmez gelse de senol onu oynatamaz disiplinli sisyemine uymaz. Qynk quaresmadqn fazla umidim olmadigi gibi.

vurucu
vurucu - 3 yıl Önce

20 temuzda kamp basliyor nerde bu futbolcular ... arkadeslee siz balo diyorsunuzda ... tayyip abinin biatcilari her hafta kirmizi koyuverirleee ... bosuna heveslenmeyin ...

Kloop
Kloop - 3 yıl Önce

gökay çok abartmışsın.quaresmayı 15 bin değil 15 kişi karşılar ancak.

Bülent
Bülent - 3 yıl Önce

Gomez bize gelmez niye onun üstünde kaliniyor anlam veremiyor. 5 mio maas 2 .5 bile cok.

HasanD
HasanD - 3 yıl Önce

Mario Gomez gelirse Demba Ba'nın yeri ancak bu kadar ilginç bir şekilde dolar. Stilleri, oyuncu karakteristikleri neredeyse tıpatıp aynı. İkisinin de driplingi yok, adam geçme becerileri kısıtlı, süratli de değiller ama golcülükleri, ceza sahasındaki bitiricilikleri tartışılmaz.