Marcelo yeni kurduğu futbol kulübüne yoğunlaştı!

Son haftalarda 'Gidecek mi?' yoksa 'Kalacak mı?' diye transfer gündemini oldukça meşgul eden Beşiktaş'ın Brezilyalı defans oyuncusu Marcelo Guedes, tatil için gittiği ülkesinde, kurduğu Hinnes kulübüne yoğunlaştı.

FUTBOL 21.06.2017, 03:10 22.06.2017, 02:35
375

Beşiktaş’ta, Fransız ekibi Lyon’a transfer olup olmayacağı merak konusu olan Marcelo Guedes, tatilini Brezilya’da çalışarak geçiriyor. Yakın zamanda ülkesinde Hinnes adında bir futbol takımı kuran Marcelo, İstanbul’dayken boş zamanlarında kuruluş aşamasındaki kulübünün işlerini Brezilya’daki ortağıyla bilgisayar üzerinden halletmeye çalışıyordu.

***

Marcelo, ülkesine döndükten sonra ise tam anlamıyla Hinnes’e yoğunlaştı. Brezilya Futbol Federasyonu dahil futbolla ilgili birçok kurumla görüşmeler yapan tecrübeli futbolcu, aynı zamanda başkanlığını yaptığı kulübünü 2018 yılında dördüncü ligden Brezilya futboluna sokacak. Teknik ekibini oluşturmaya başlayan ve sonra da oyuncu seçiminie girecek Marcelo’nun kendi geleceğinin ise İstanbul’a döndükten sonra yönetimle yapacağı görüşmenin ardından netleşmesi bekleniyor.

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (1)
Sinan 3 yıl önce
yönetim yurt dışında pilot bir takım kurmak istiyordu. bu ülke brezilya olamaz mı? böyle bir çalışma yapılmaz mı acaba? eski futbolcularını kullanarak böyle bir sistem oluşturulamaz mı?