Mandanda'nın menajeri açıkladı

Fransa Milli Takımı ve Marsilya'nın file bekçisi Steve Mandanda'nın menajerlik hakklarının bulunduğu Classico Spor Menajerlik şirketi yetkilisi Beşiktaş transferi hakkında konuştu.

FUTBOL 04.01.2016, 15:41 04.01.2016, 15:43
5071

 Fransız internet sitesi Foot01'e konuşan yetkili Türk basınında çıkan "Mandana yüzde 90 Beşiktaş'ta" haberlerini doğrularken görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtti. 

"Beşiktaş ile görüşmeler olumlu geçiyor"

Beşiktaş ile transfer görüşmeleri devam ediyor diyen menajer "Ancak Mandana kesin Beşiktaş'ta diyemeyiz. Transfer henüz resmiyet kazanmamış durumda. Marsilya 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bununla ilgili müzakereler devam ediyor" şeklinde konuştu. 

Fransız ekibi Marsilya'nın 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istediği Mandanda'nın haziran ayında sözleşmesi bitiyor ve serbest kalıyor.

Haber Kaynağı: DHA
Yorumlar (7)
Yamakasi 5 yıl önce
Erdal Torunoğulları'nın fındık fıstığına anca böyle işi bitmişler gelir, Boyko, Kono gibiler Sevilla'ya gider, Marsilya bile Ospina'yı ister, şunların ilgilendiği adama bakın, yazıklar olsun, gitti bu sene de şampiyonluk.
Yamakasi 5 yıl önce
Allah sizi bildiği gibi yapsın, futboldan anlamayan andavallar, Mandanda'yı getirdiğiniz gün bırakın istifa edin gidin artık yeter, işi bitmiş, emekliliği gelmiş, 6 ay önce 4 yıl garanti kontrat olursa gelirim diyen, emekli ikramiyesini alıp gidecek adamı getiriyorlar, senelerimiz böyle vizyonsuz, iş bilmez yönetimle heba oluyor, yeter artık ulan, bırakın gidin, Mandanda iyi kaleci olsa bonservisi 1.5 mi olur, gönderecek enayi arıyorlar, Şenol Güneş, sen de bitersin, ne biçim kalecisin, kaleciden anlamıyorsun, Marsilya bile Ospina ile ilgileniyor, umarım bu bir yanıltmadır da Ospina gelir, yoksa bu kova Mandanda ile deplasmanlarda erken havlu atılır.
sebahattin / erzurum 5 yıl önce
soğanı sarmısağı sayan , paçayı yiyemez. atı alan üsküdarı geçer. bunlar milleti oyalayıp sorada alamadık diyecekler
Ercan 5 yıl önce
Bu yonetim bir isi beceremez. Yine kaleci alamayip, 3. Sinif kaleci tolga ile devam edecekler ve yine Sampiyonlugu Fenere kaptiracaklar. Orman istifa!
QUA 5 yıl önce
MCGREGOR DA UCUZ KALECİYDİ, NE OLDU, HALEN DERS ALINMADI, HİLBERT'İ GÖNDERDİLER, YERİNE GETİRDİKLERİ TÜM OYUNCULARI TOPLASAN BİR HİLBERT ETMEZ, İYİ NİYETLİ OLDUKLARINI SANMIYORUM.
Tolga Bile Daha İyi 5 yıl önce
TOLGA'NIN TÜM İSTATİSTİKLERİ MANDANDA'DAN İYİ, Tolga, Mandanda'ya kurtarış yüzdesinde yüzde 10 fark atıyor, gelirse Tolga'nın yedeği olur, şampiyonluk da hayal olur (!)
Cihat 5 yıl önce
İyi kaleci ama boyko alınsa daha iyidir