Manchester United Gökhan Töre'yi takip ediyor

Louis van Gaal ile yeni bir yapılanmaya giren ve dünya genelindeki genç yetenekleri mercek altına alan Kırmızı Şeytanlar, Gökhan Töre'yi de listesine ekledi. Derbide izlenen 22 yaşındaki oyuncu büyük beğeni topladı.

Manchester United Gökhan Töre'yi takip ediyor

Saha içindeki güzel futbolunun yanı sıra saha dışındaki olaylarıyla da gündem olmayı başaran Gökhan Töre'ye dev kıskaç... İngiltere'nin ve dünya futbolunun en büyk kulüplerinden biri olan Manchester United'ın, yıldız futbolcuyu takibe aldığı öğrenildi. Hollandalı teknik adam Louis van Gaal ile yeni bir yapılanmaya giren ve dünya genelindeki genç yetenekleri mercek altına alan ManU, Gökhan Töre'yi de listesine ekledi.

Chesea'den tanınıyor

Beşiktaş-Galatasaray derbisini izleyen scout ekibinden sorumlu Cristoph Tribaldi, 22 yaşındaki futbolcunun performansını beğendi. Derbide takımının en iyisi olan Gökhan Töre'yi bir kez daha izleyecek olan İngiliz devi, oyuncu hakkındaki son kararını verecek. Bir dönem Chelsea'nin ikinci takımında oynayan Gökhan Töre'nin Ada'da bilinen bir isim olduğu için ManU'ya transferinin gerçekleşebileceği kaydedildi.

Kaynak: Habertürk

YORUM EKLE
YORUMLAR
bülent
bülent - 4 yıl Önce

Gökhan i severim ama van gaal diktatör adam kwndi kizlari siz le itaab ediyor. 1 ay da kadro disi birakir . Artik milli takim da basarili olzasi i in genc oyuncularimiz ciksin lar yurt disina. Avrupada gökhan 1.7 mio net hayata alamaz. Hakan Calhanoglu bile o parayi net kazanmiyordur

Muzzo
Muzzo - 4 yıl Önce

20 milyon Euro !

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Çok net söylüyorum eğer ingiltereye satılabilirse 3 sene içerisinde avrupanın yeni Robben'i olabilir. Gökhan Töre çok büyük bir potansiyeldir umarım geliştirmeye devam edebiliriz.

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

Manu'yu bilmem ama Milan takip ediyor Gökhanı,seneye yeni stadta oynatıp parlatıp satmak lazım

Kara Kartal Mustafa
Kara Kartal Mustafa - 4 yıl Önce

Ver 20 Milyonu kap Gokhani !!!!

Baba kartal
Baba kartal - 4 yıl Önce

Bülent gökan töre Türkiye'nin en değerli futbolcusu 10 da verirler 20 de önümüzdeki 10 yıl Gökhan'ın yılı

grkan
grkan - 4 yıl Önce

15e satsak yeterli, sonuçta yerli olayı bitti daha iyi yabancı sağ açık buluruz 10 milyon euroya :)

grkan
grkan - 4 yıl Önce

Ben gs'li bir oğlanım ayol!