Mahkemeye vermekle tehdit ettiler

Geçirdiği sakatlıktan sonra gözden düşen Beşiktaşlı Tomas Sivok'un menajeri Jiri Müller, Çek basınına çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Mahkemeye vermekle tehdit ettiler

Beşiktaş'ın gözden çıkarılan ismi Çek stoper Tomas Sivok'un menajeri Jiri Müller, oldukça ağır açıklamalar yaptı.

Sivok'un menajeri, yıldız oyuncu sakatlandıktan sonra kulüp doktorlarının baktığını ancak Sivok'un bir başka doktora daha göstermek için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan izin aldığını belirtti. Müller, bu izin üzerine Sivok'un Prof. Dr. Pavel Kolar'a muayane olduğunu ifade etti. Kolar'ın hafif bir fizik tedavi ile tam olarak iyileşmesinin mümkün olduğunu, Beşiktaş kulüp doktorlarının ise bambaşka bir tedavi yöntemi olarak ameliyat önerdiğinin altını çizdi.

"APTALLAR YÜZÜNDEN KİLİTLENDİ"

Jiri Müller; "Beşiktaş ile konu, aptallar yüzünden bir anda kilitlendi. 4 doktorun 3'ü sabırsız bir tedavi önerdi, sadece ana kulüp doktoru bu görüşe katılmadı. Bize seçenekler verdiler ama hiçbiri kabul edilebilir değildi. Tomas'ı hemen ameliyata almak istiyorlardı. Ancak, ameliyat başarısız olursa tehlike vardı ancak sorumluluk almayarak, tek bir kuruş bile ödemeyeceklerini söylediler." kelimelerini kullandı.

"BİZİ MAHKEMEYLE TEHDİT ETTİLER"

31 yaşındaki Çek oyuncunun menajeri; "Düşünmeye başladık ve en azından yaza kadar iyileşerek yeni bir kontrat alması gerektiğine karar verdik. Bu kararı aldıktan sonra, kontratın sonunu bekleyeceğimizi kulübe söyledik. Sonuçta bu Sivok'un vücudu ve son kararı o verdi. Beşiktaş yönetimi ise bizi mahkemeye vermekle tehdit etti." kelimelerini kullandı.

"ONU BİR KENARA FIRLATTILAR"

Sivok'un menajeri Jiri Müller, Sivok'un sakatlığının yavaşça geçtiğini belirterek, vücudunun şu an ne kadar fiziksel yüklemeye dayanabileceğinin soru işareti olduğunu belirti. Müller; "Çılgın bir durum var. Onun üzerinde baskı var. Tomas sakatlandı ve bir buçuk ay kaçırdı. Sonra onu bir kenara fırlattılar" diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
onur
onur - 4 yıl Önce

sivok stop!

mehmet
mehmet - 4 yıl Önce

yıllarca bu yeteneksiz adamı stoper diye tuttuk takımda artık beşiktaş klubü yatma yeri değil bacağı kopana kadar oynayacak gözüpek topçu değilsen ayeen güle güle yanarım bu adam için zapoyu yolladık keşke zapo kalsaydı bu gitseydi..

007
007 - 4 yıl Önce

BUNUN GİBİ KAZMALAR YÜZÜNDEN GOL YEME REKORU KIRDIK TORAMAN ODUNUYLA BERABER DEFOL GİT AVRUPADA 200 BİN DOLARA ANCA OYNARSIN.

erhan
erhan - 4 yıl Önce

hangi yüzle konuşuyorsunuz ulan o.ç ları

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

ulan zapo bundan bin kat iyiydi o gitti bu kaldi amk

ibrahim
ibrahim - 4 yıl Önce

futbolcu katili ertuğrul karanlık aşkın dede sivok sonuna kadar haklı beyler burada bilmeden yorum yapmayalım lütfen adamlar tedavi nedir bilmiyor varsa yoksa bir iğne tedavisi daha önce fernandes i bu şekilde yediler adama tedavi uygulanmadı ömer şişmanoğlu yine iğne yüzünden uzunzaman sakatlık yaşadı bu adamlar hiç bir halt bildikleri yok topcuların yancıları havdan para kazanan tipler bjk nin bu insanlardan bir an avvel temizlenmesi gerek ...

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Adam resmen yillarca Besiktasi SÜLÜK gibi emdi.
Bizim yöneticilerde buna müsade etti..
Sivok ve Nobre sahada gezinerek milyon eurolari hortuma bagladilar..