MAÇI KAYBETTİK AMA MARATONU KAYBETMEDİK

Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Olcay Şahan, 6-0 kaybedilen Dinamo Kiev maçının ardından düşüncelerini dile getirdi.

FUTBOL 07.12.2016, 01:03 07.12.2016, 01:21 kartalbakışı.com
770
"Hakemi yorumlamak istemiyorum. Maça iyi başladık. Bireysel hatadan gol yedik, üzgünüz kaybettik. Artık ülkemizi Avrupa Ligi'nde temsil edeceğiz. İnşallah orada daha iyi sonuç alarak yolumuza devam edeceğiz. 

Yıllarca bu takımdayım, ağabeylik de yapıyorum. Maç kaybettik ama maratonu kaybetmedik. Biz Türkiye şampiyonuz. Şampiyonlar Ligi'nde devam etmek isterdik ama böyle bir maçla böyle bir skorla, böyle hatalarla olmadı. Avrupa Ligi'nde başarı olacağız ve Süper Lig'de şampiyon Beşiktaş olacak"
Yorumlar (2)
Balkır 4 yıl önce
Allah aşkına Olcay sen bi sus! maçı katlettin beee! Böyle rezil bir futbol olmaz. Artık gözümde pul kadar değerin kalmadı!
Bjk'li 4 yıl önce
Olcay sen oynadıkça biz zaten puan kaybediyoruz,ne zaman sen oyundan alınırsın biz 11'e 11 oynadığımızın farkına varıyoruz ama kulübe bunu görmedi medyada seni şişirenler BJK düşmanıydı sende bi yetenek yok ,adam geçemezsin,adam alan savunması yapamazsın ,rakibini bozup top alamazsın ,orta çekemezsin,şut atamazsın ,ayağına gelen topu servis edersin ama o topuda kör noktoya atarsın.Sana 10 numara verenlerin vay haline birde 10 numarayı taşıyorsun seni izlemeyenler merak eder dışarıdan nasıl oyuncu diye ama bir kere izleyen senin futbol katili olduğunu görebilir.Sen 3. ligde bile oynayamazsın ama beşiktaşımı senin gibi küçüklerin ayağıyla büyütmek isteyenlere yazıklar olsun yazıklar yazıklar