Maça iyi başladık. Kontrol hep bizdeydi

Beşiktaş'ın Club Brugge'e 2-1 yenildiği karşılaşmanın ardından Oğuzhan Özyakup açıklamalarda bulundu.

Maça iyi başladık. Kontrol hep bizdeydi

Beşiktaş'ın Club Brugge'e 2-1 yenildiği karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı takımın orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Oğuzhan Özyakup, "Maça iyi başladık. Kontrol hep bizdeydi. Öyle de oynamak istedik. Onlar biraz bizden çekindi. Golden sonra geriye çekildik. Hatta golden sonra 2-3 pozisyona daha girdik. Onlar baskı kurunca geriye kaçtık ve kapanmaya çalıştık. Onlar daha sonra skoru buldu" dedi.

Club Brugge karşısında kötü oynadıklarını dile getiren Oğuzhan Özyakup, tur için iddialı konuşarak, "Baskı karşısında birden uzun top oynamaya başladık. Sonra pas trafiğinde etkili olamadık. 1-0'dan turu vermek iyi olmadı. Maçı almak istiyorduk. İçeriden gördüğüm, biz onlardan daha iyi takımız. İnşallah İstanbul'da iyi bir skorla tutu atlarız" açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Geriye mi çekildiniz? demiyorki baskı yedik ! adamlar 25 dk boyunca top vermediler size körmüsün oguzhan!?

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

bE HEy dEMBA BA neden o pozisyonda aşırttın topu? sert köşeye vursaydın goldü! Niye fantazi yapıyorsun! 2 -0 koparmıştık maçı ya ! Eğer sergen olsaydı varya tkmın basında bak bakalım motta penaltı yapıyormu? yada oguzhan hala yatıyor mu ?

burak lnd
burak lnd - 4 yıl Önce

oguzhan yemin ederim biraz ceseretle oynasan senden iyisi yok ama maleseef bu da sende yok o sebepten 3 yil sonra felan gelsen

erhan
erhan - 4 yıl Önce

hala bu adama rica edenleri görüyorum yaa gerçekten inanılır gibi değil herif maç sonu röpörtaj veriyor hala gülüyor bu nasıl bi gamsızlık be kardeşim yuh artık...

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

O geri kaçmaların sebebi senin pasif, yapmacık, yapıyormuş gibi yaptığın presin olabilir mi acaba? Ah Oğuzhan ah daha 20'li yaşlarının başındasın ama 38 yaşında topçu gibi kaçak dövüşüyorsun, sorumluluk almıyorsun, pres yok, fizik desen "0" Seni başımıza İbrahim Altınsay musallat etti kurtulamıyoruz da ne desem boş..