Maç 6-0 olabilirdi...

Zirve yarışını yakından ilgilendiren derbiyi Beşiktaş, 3-0 kazandı ve lider Galatasaray ile olan puan farkını 3'e indirdi. Galatasaray karşısında 200. maçına Oğuzhan Özyakup, maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 02.12.2017, 21:57 03.12.2017, 03:28 kartalbakışı.com
225
Maç 6-0 olabilirdi...

Oğuzhan Özyakup'un açıklamaları şu şekilde:

Benim iki tane yüzde yüz pozisyonum var, Cenk'in var, Ricardo'nun var, Medel'in var. Maç 5-0, 6-0 da olabilirdi. Pozisyona gireceğimizi biliyorduk çünkü kendimize güvenimiz tamdı. Takım olarak daha çok çalışmamız gerekiyor. Bu final maçı olmasa da, bizim için önemliydi. Biz kendimizden çok emindik. Pozisyonları değerlendirsek, çok farklı da olabilirdi.

Bu kutsal formayı giymek herkese nasip olmaz. Bu bir final maçı olmasa da bizim için çok önemliydi. Biz kendimizden emindik. 200. maçım çok özel oldu, Galatasaray'ı 3-0 yendik. Gol de atmak isterdim.

Yorumlar (1)
necsoy 3 yıl önce
kazma,son vuruşlara çalış..!! kaleciyle karşı karşıyayken kafayı kaldırıp daha uygun pozisyondaki arkadaşını görmeyi öğren..şutunu geliştir..yayın üstünden her yıl 3-5 gol bulmayı alışkanlık edin..ataktan dönen toplara önde basıp yeniden takıma kazandır..

bunları yaparsan sergen,metin,rıza gibi efsane yapmazsan avrupa'da bir orta sıra takımına gidip 20 dk.lık yedek olursun..karar senin..