Lucescu konuştu!

enerbahçe ve Beşiktaş’ın gündemindeki Lucescu, Bugün Gazetesi’ne konuştu. Shakhtar’da çok fazla sorunla mücadele ettiğini vurguladı. “Şu anda Türkiye ile ilgilenecek, uğraşacak vaktim yok” dedi. 30 Haziran’da sözleşmesi bitecek olan Rumen çalıştırıcı, sezon sonunu işaret etti.

FUTBOL 17.05.2015, 09:53
2457
Lucescu konuştu!

Ukrayna’da Shaktar Donetsk takımını çalıştıran Lucescu, “Şu anda Türkiye’yle ilgilenecek, uğraşacak vaktim yok. Benimle ilgili çok fazla şey konuşuluyor. Ama bunların dışında kalmayı tercih ediyorum. Türkiye’deki sorunlar ve takımlarla şu anda ilgilenmiyorum. Shaktar ile zor bir süreç yaşıyoruz. Ukrayna’da çok önemli maçlar yapacağız” dedi. Rumen teknik adamın kulübüyle olan sözleşmesi 30 Haziran’da bitiyor.

‘BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRİYORUZ’

Geride kalan sezonda Shaktar ile önemli başarılar yakaladıklarını belirten Rumen çalıştırıcı, “Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkma başarısını gösterdik. Burada iç saha maçlarımızı bile deplasmanda oynamak gibi sıkıntılarımız var. Sorunlarla boğuşuyoruz” diyerek sözlerini bitirdi.

LUCE'DEN DNİPRO YORUMU

Lucescu, Ukrayna Kupası yarı finalinde Dnipro’yu ilk maçta 1-0 yendiklerini belirtti. 20 Mayıs’taki rövanş öncesi rakiplerini tebrik edip “Avrupa Ligi’nde Sevilla ile finale çıktılar. Ülkedeki ortama rağmen konsantrasyonlarını 1 saniyeliğine bile kaybetmiyorlar” dedi.

Yorumlar (3)
halit 5 yıl önce
bjk yi bu bataklıktan hoca anlamında lucescu kurtarır, o gittiği her takımda her sene şamoiyonluga oynar, hatta victoria florqeen lerle bile şampiyon olur o.. 2020 yılına kadar yap sözleşmeni sana 5 yılda 2-3 şampiyonluk hediye etsin hem 3. yıldızı tak hem de statla birlikte büyümeye geç..

ama nerde bu dediğimi yapacak vizyonlu yönetim! lucescu yıllık 3-4 milyon euro ister şimdi mazallah bizim fakir yönetime büyük gelirr bu rakam. halbuki 3 yıldır yatan i.köybaşı ve pektemek in primlerle birlikte yıllık gelirlerine baksan 4 milyon euro yapar ve lucescu nun parası çıkar.. ama pardon! biz bu sakat ve vasıfsız topculara bakmaya devam etmeliyiz değil mi? ayrıca şimdi 3-4 tane kaliteli futbolcu filan da ister lucescu neme lazım! biz şifo yu getirelim eline ne malzeme versek onu oynatır zaten filan dimi.. işte bizim fakir yönetimin vizyonu bu kadar.. bazen yönetimimizi aziz yıldırım kendisine çalışalım diye o mu atadı diye düşünmeden edemiyorum.
şilep 5 yıl önce
yönetim istifaa.
aytaç coşkun 5 yıl önce
Luce luce luceeeeeee başka yolu yok........