Lucas Leiva'dan Beşiktaş itirafı

Liverpool'da forma giyen Brezilyalı orta saha Lucas Leiva, sezon başında Beşiktaş'a transferinin an meselesi olduğunu söyledi.

FUTBOL 26.12.2015, 16:04 26.12.2015, 16:06
2045

 Yıllardır L'pool forması terleten Brezilyalı milli futbolcu Lucas Leiva, sezon başında ayrılma noktasına geldiği takımdaki durumu ve transferi ile ilgili konuştu.

Brendan Rodgers döneminde fazla forma şansı bulamayan ve gönderilecekler arasında bulunan Leiva, durumun kendisi adına nasıl değiştini açıkladı.

Transfer döneminde Beşiktaş'a transferinin neredeyse gerçekleşeceğini belirten 28 yaşındaki deneyimli oyuncu ''Geçtiğimiz yıl benim için çok zordu. Diz sakatlığım vardı. O yüzden fazla oynamadım. 18'e girmekte zorlanıyordum. Geleceğimi göremiyordum. Ancak bazı sakatlıklar oldu ve Arsenal maçıyla birlikte oynamaya başladım. İyi performans sergiledim ve takımda kaldım'' dedi.

Hiçbir zaman Liverpool'dan ayrılmayı düşünmediğini dile getiren Leiva ''Çünkü Liverpool'u seviyorum. Ancak işler yolunda gitmediğinde değişikliğe ihtiyaç olup olmadığını düşünmeniz gerekiyor. Ama sonuç olarak takımda kaldım ve mutluyum. Kulübümünde aynı fikirde olduğunu düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.
Yorumlar (3)
Yamakasi 5 yıl önce
Ağırdan alan yönetime yazıklar olsun, ne büyük bir tren kaçtı, hem istatistik hem de imaj açısından çok şey katacaktı.
Yamakasi 5 yıl önce
Atiba yerine Mbia, Beck yerine Linnes, Tosiç yerine de Melgarejo alınsaydı hücum gücümüzü düşünün, 2 yersek 3 katını atar, tüm maçları kazanırdık.
Bülent 5 yıl önce
6 no tursusunu kuracaklar heral. Necip atipa veli tolgay . Tore buyuk ihrimal satilacak onun yerini doldurmaya bakin.