Lucas Leiva bitti gibi

Londra'ya giden başkan Fikret Orman, Brezilyalı yıldızı kiralamak için İngiliz kulübüne 1.6 milyon Euro teklif etti. Menajer Ahmet Bulut, görüşmelerin bugün olumlu bir şekilde sonuçlanmasını beklediklerini açıkladı.

Ozan Tufan'ı Fenerbahçe'ye, Gökhan İnler'i de Leicester City'e kaptıran Beşiktaş, Lucas Leiva'da işi sıkı tutuyor. Bu transfer için bizzat devreye giren başkan Fikret Orman, Londra'da bir araya geldiği Liverpool'lu yöneticilere kiralama bedeli olarak 1.6 milyon Euro önerdi. Leiva'nın transferinde Beşiktaş adına inisiyatif kullanan FIFA menajeri Ahmet Bulut ise konunun bugün netlik kazanacağını açıkladı. Bulut, "Oyuncunun fikri pozitif. Kesin konuşmak istemiyorum ancak söz konusu transferin bitme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Görüşüyoruz, en geç yarına (bugün) kadar mutlak bir sonuç alırız" ifadesini kullandı. Dün akşam saatlerinde de İngiliz internet sitelerinde Leiva'nın Beşiktaş'la anlaştığı yönünde haberler yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 07:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalniz Kartal
Yalniz Kartal - 4 yıl Önce

Bence mencester United deki fallaine yi almamamiz lazim cok macina baktim cok yönlü bir futbolcu defans ileri kendi bölgesine yardim Eden bir oyuncu