Löw'ün Mario Gomez'den sonra

Daha önce Türkiye'ye gelmeleri konusunda Mario Gomez ve Podolski'nin kafasına giren Löw, Serdar Taşçı'ya da aynı tavsiyede bulundu.

FUTBOL 10.11.2015, 09:03 10.11.2015, 18:04
17509

 Mario Gomez ve Lukas Podolski'yi yaptığı tavsiyelerle Türkiye'ye gelmelerinde büyük rol oynayan Almanya Milli takım teknik direktörü Joachim Löw'ün yeni hedefi Serdar Taşçı oldu.

Rusya'da bu sezon beklentilerin altında kalan Spartak Moskova'da forma giyen Serdar Taşçı performans olarak düşüşe geçerken, Löw 28 yaşındaki stoper oyuncuyla bir görüşme gerçekleştirdi. Löw'ün Serdar Taşçı ile yaptığı görüşmede, ''Seni Euro 2016'da Almanya kadrosuna almak isterim. Ancak bu performansınla zor. Podolski ve Mario Gomez, Türkiye'ye giderek performanslarını yükselttiler. Sen de bu yolu deneyebilirsin. İstanbul takımları Avrupa'da oynuyor. Tercihin buralar olabilir'' sözleriyle Türk asıllı oyuncunun kafasına girdiği öğrenildi.
Moskova ekibinde yolların ayrılacağı isimler arasında yer alan Serdar Taşçı'nın da gurbetçi oyuncuların yoğunlukta olduğu Beşiktaş'a menajeri aracılığıyla haber yolladığı belirtildi. Sol ayaklı bir stoper arayan Beşiktaş'ta sağ ayaklı stoper Serdar Taşçı konusunda son kararı Şenol Güneş'in vereceği bildirildi.KAYNAK:FOTOSPOR
Yorumlar (3)
Yamakasi 5 yıl önce
Lamine Sane'yi alsınla, 4*4'lük transfer olur, tüm defansif bölgelerde iyi oynar.
Yamakasi 5 yıl önce
Lamine Sane'yi alsınlar, 4*4'lük transfer olur, tüm defansif bölgelerde iyi oynar.
Yamakasi 5 yıl önce
Lamine Sane'yi alsınlar, 4*4'lük transfer olur, tüm defansif bölgelerde iyi oynar.