Love, ‘Pepe’ taktiği ile serbest kalıyor!

Vagner Love’un Beşiktaş ile yollarını ayırmak için sözleşmesinden 1.5 yıllık kalan parasını bırakmaya, sadece ödemesi gecikmiş alacaklarını istemeye karar verdiği bildirildi. Pepe ve Negredo da bu yolu izlemişti.

FUTBOL 24.12.2018, 09:55 25.12.2018, 09:45
1804

Pepe’nin ayrılmasının ardından Beşiktaş’ta ayrılacaklar listesinde sıranın kendisine geldiği iddia edilen Vagner Love’un, olası ayrılığına dair detaylar gün yüzüne çıktı. Portekizli gazeteci Bruno Andrade, futbolcunun bu konuda nasıl bir yol haritası çizdiğini açıkladı. 

Buna göre Brezilyalı forvet sözleşmesinden geriye kalan yıllara dair hak ettiği ücretleri talep etmeyecek ancak mevcut alacaklarını talep ederek ayrılma yoluna gidecek. Bu anlamda kulüpten alacaklarına karşılık bonservisini alarak ayrılan Negredo ve Pepe gibi isimlerin siyah-beyazlılara veda ettiği gibi ayrılacak. 

Andrade şunları anlattı: “Vagner Love Beşiktaş ile olan kontratını feshetmeye giderek daha da yaklaşıyor. Futbolcunun sözleşmesi 2020 Haziran’ına kadar sürüyor. Ancak Love kalan 1.5 yıllık ücretlerini bırakmaya karar verdi. Ne var ki ödemesi gecikmiş maaşlarını almaya niyetli. Kulüple yollarını ayırması gelecek hafta gerçekleşebilir. Corinthians ve Flamengo kendisini istiyor”.

Skorer / Onur Dinçer

Yorumlar (0)