Loic Remy'ye izin verilmedi

Beşiktaş'ın forvet adayları arasında yer alan Loic Remy için, Chelsea'nin Portekizli menajeri Jose Mourinho'dan 'olumsuz' yanıt geldi.

FUTBOL 21.07.2015, 03:24
1520
Loic Remy'ye izin verilmedi

Beşiktaş'ın forvet adayları arasında yer alan Loic Remy için, Chelsea'nin Portekizli menajeri Jose Mourinho'dan 'olumsuz' yanıt geldi. Chelsea ile 2018'e kadar sözleşmesi bulunan Fransız golcü için Mourinho, "Remy ayrılmayacak. Üç forvete sahibiz. Biz üçünün de hazır olmasını istiyoruz. Geçen sezon Remy üçüncü forvetti ama bize golleriyle kritik anlarda önemli puanlar kazandırdı" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Demir 5 yıl önce
Ormanin hersene yaptigini biliyoruz. Kimsenin yuzune bakmadigi,nerede kiyida kosede kalmis,ucuz,3. Sinif oyuncu varsa sonunda gidip onu alir. Ezberledik artik. Hayret yani Avrupanin tanidigi boyle yetenekli Quaresmayi nasil alabildi anlamadik!
hamdullah 5 yıl önce
Aziz baskana guveniyoruz. Kafasi kizdi mi acaba Besiktas'tan oyuncu alacak mi? Fener'in iyi bir kaleci, sol bek, on libero, sol acik ve santrafor ihtiyaci var. Tolga, Ismail, Necip, Olcay ve Pektemek Fenerin aradigi kan baskanim. Al bunlari Besiktas'i dagit Aziz baskanim.
jaki mahmut 5 yıl önce
şu an bjk'oyuncu sistemine en uygun oyuncu fenevden sow q7 , töre, sow direk kaleye balıklama giden oyuncu tipleri birbirlerine uymlular.baba zamanında öyle değildi töre olmayınca baba bir hiç oluyordu,baba olmayınca bu sefer töre hiç oluyordu. sow ,q7, tek başlarına gole giden yardım almadanda iş yapabilen oyuncular. sow o yüzden kaçmamalı bence....