Ljajic ilk 11'in bankosu olacak

Son maçta hücumda beklediği etkinlikleri göremeyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bütün oyun planını sakatlık dönen ve Başakşehir maçında 2. yarıda süre alan 27 yaşındaki Adem Ljajic üzerine yapacak. Yıldız oyuncu bundan sonra ilk 11’in gediklisi olacak.

FUTBOL 05.11.2018, 08:42 07.11.2018, 10:55 kartalbakışı.com
519

Medipol Başakşehir'e karşı 1-0 mağlup olan Kartal'da, Şenol Güneş karşılaşma sonrasında, “Paslar, ortalar yerini bulmuyor” şeklinde bir öz eleştiride bulunmuştu. Deneyimli teknik adam bu sözlerle bir anlamda Adem Ljajic’i işaret etti. Sakatlıktan dönen 27 yaşındaki Ljajic, Medipol Başakşehir karşılaşmasının  sonlarında şans bulmuştu. Şu anda tamamen hazır durumda olan yıldız oyuncu, bundan sonraki haftalarda takımın da bankosu olacak.

OĞUZHAN-TOLGAY YEDEK

Oğuzhan ve Tolgay’ın formundan memnun olmayan Güneş, son dönemde bu iki isimden biri ya da ikisini birden yedek bekletmişti. Ljajic’teki durum ise tamamen farklı. Oyun stili, ara paslar ve ortalar üzerine olan Sırp yetenek, sakat veya cezalı olmadığı sürece her karşılaşmada ilk 11’de yer alacak. Şenol Güneş, onunla birlikte pas ve ortalardaki sıkıntıyı bitirmeyi planlıyor. Oğuzhan veya Tolgay ise genellikle yedek kalacak.

Akşam

Yorumlar (1)